tomasz romanowski

Tomasz Romanowski, były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi średniej KSW, zna już termin kolejnej walki i rywala. Przed starciem zapowiada prawdziwe trzęsienie ziemi.

Tomasz Romanowski walczył ostatni raz 3 czerwca podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Starł się wówczas z Pawłem Pawlakiem w boju o pas wagi średnie. Pojedynek nie ułożył się po myśli  Romanowskiego, który został rozbity w piątej rundzie mistrzowskiej konfrontacji. Teraz Romanowski zapowiedział w mediach społecznościowych, że wie już kiedy wróci do klatki i kto będzie jego przeciwnikiem.

Datę walki znam. Karteczka podpisana.
Teraz twoja kolej koleżko…

Niech krew tryska po gębach.
Szykujcie się na trzęsienie ziemi.

Tomasz Romanowski od pięciu walk pozostawał nie do zatrzymania w okrągłej klatce. Przed walką o pas bił się na gali KSW 78. Zmierzył się wówczas z Radosławem Paczuskim i po efektownym, pełnym zwrotów akcji pojedynku wygrał na punkty, a starcie zostało wybrane najlepszą konfrontacją wieczoru. We wcześniejszych bojach siłą pięści Tomasza ulegli: Cezary Kęsik, Andrzej Grzebyk, Michał Pietrzak i Aleksandar Rakas. Zawodnik ze Stargardu ma na swoim koncie osiemnaście zwycięstw w karierze, z czego siedem wygranych przez nokaut, a osiem zdobytych w pierwszej rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,860 komentarzy 2,846 polubień

Tomasz Romanowski, były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi średniej KSW, zna już termin kolejnej walki i rywala. Przed starciem zapowiada prawdziwe trzęsienie ziemi. Tomasz Romanowski walczył ostatni raz 3 czerwca podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Starł się wówczas z Pawłem Pawlakiem w boju o pas wagi średnie. Pojedynek nie ułożył się po myśli Romanowskiego, […]

Odpowiedz polub

click to expand...