marcin różalski kawulski ostaszewski

Maciej Kawulski, jeden z szefów organizacji KSW, spotkał się z Marcinem Różalskim oraz jego menadżerem, Arturem Ostaszewskim.

Marcin Różalski, były mistrz wagi ciężkiej organizacji KSW, opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze spotkania z Maciejem Kawulskim i dodał do niego następujący opis:

Oooooo pewnie coś się dzieje, a można spotkanie towarzyskie?

Marcin Różalski po raz ostatni w klatce KSW walczył w roku 2017, kiedy to na gali Colosseum pokonał Fernando Rodrigueza Jr. i zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej. Potem popularny „Różal” zwakował tytuł i odszedł z organizacji. W roku 2018 na gali DSF pokonał w kickboxingu Petera Grahama, a następnie zdecydował się na wzięcie udziału w nowym projekcie Macieja Kawulskiego – zawalczył na gołe pieści w klatce Genesis. Marcin zmierzył się wówczas z Joshem Barnettem, ale musiał uznać jego wyższość w tym starciu.

Od czasu walki na gali Genesis, do której doszło w październiku roku 2020, Marcin więcej nie walczył.

Marcin Różalski ma dziś 43 lata. Do organizacji KSW trafił w roku 2011 i stoczył dla niej 10 pojedynków. Przed walką o pas wagi ciężkiej zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim i pokonał go w drugiej rundzie starcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.