Organizacja KSW zamknęła rok 2020 z pięcioma galami na koncie. Wszystkie odbyły się w drugim półroczu, a ostatnia z nich, KSW 57, została zorganizowana w grudniu. Teraz polska marka szykuje się do kolejnych wydarzeń, a jeden z jej szefów zapowiada, że przyszłe gale będą jeszcze ciekawsze od poprzednich.

Maciej Kawulski, jeden z twórców marki KSW, postanowił rozbudzić ciekawość fanów i zapytać ich też o to, jakie walki chcieliby zobaczyć w roku 2021. Napisał więc na Instagramie:

Jeśli druga połowa 2020 roku wydawała wam się dość płodna pod względem zestawień w klatce, to musicie przygotować się na o wiele więcej w pierwszej połowie 2021. Piszcie na jakie zestawienie liczycie najbardziej  

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wśród propozycji ze strony fanów pojawiły się różne zestawienia w tym np: Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski, Michał Kita vs Karol Bedorf, Mamed Khalidov vs Roberto Soldić, Mamed Khalidov vs Anderson Silva, Szamil Musajew vs Maciej Kazieczko.

Najbliższa gala KSW odbędzie się już pod koniec stycznia. Podczas tego wydarzenia kibice zobaczą między innymi starcie o pas mistrzowski wagi koguciej pomiędzy niepokonanym Salahdine’em Parnasse i Danielem Torresem oraz bój Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.