Już 11 lipca organizacja KSW powróci ze swoimi galami po przerwie związanej z pandemią koronawirusa.

Wcześnie, bo 20 czerwca Mateusz Borek zorganizuje bokserską galę MB Boxing Night 7.

Przed nadchodzącymi wydarzeniami Mateusz Borek i Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, spotkali się z minister sportu Danutą Dmowską. Jak napisano przy zdjęciu na profilu największej polskiej marki MMA w serwisie Facebook:

Przedstawiciele sportów walki, Maciej Kawulski i Mateusz Borek, na spotkaniu z Minister Sportu, Panią Danutą Dmowską-Andrzejuk.

Współwłaściciel KSW: „Wszyscy mamy jeden cel, bezpiecznie rozpędzić rzeczywistość”.

Przedstawiciele sportów walki, Maciej Kawulski i Mateusz Borek, na spotkaniu z Minister Sportu, Panią Danutą…

Opublikowany przez  

Od czerwca ruszył IV etap tzw. odmrażania sportu. W związku z powrotem na stadiony w polskiej piłki nożnej, obiekty sportowe szykują się również na powrót kibiców na trybuny.

Kibice mają móc ponownie pojawić się na stadionach już 19 czerwca, ale też przy zupełnie nowych zasadach bezpieczeństwa.

Do 25% pojemności stadionu będzie mogło być zapełnione. Wprowadzimy zasady zakupu biletów, odpowiednie zasady zajmowania miejsc i wymogi sanitarne. My, Polacy, kochamy sport i polskich sportowców, dlatego cieszę się ogromnie że dziś możemy obwieścić tą wiadomość: powrót Ekstraklasy, powrót pierwszej i drugiej ligi, a wkrótce – powrót kibiców.

Jest to też pierwszy krok zrobiony w kierunku powrotu kibiców do hal, o czym mówiła pani minister sportu.

Cieszymy się, że wracamy do sportu. Kibicujemy piłkarzom, żeby bezpiecznie wrócili do rozgrywek. Liczę na to, że powrót kibiców będzie bezpieczny, że będziemy stosować się do wszystkich reguł. Za piłką nożną idzie cały sport i wkrótce kibice będą mogli pojawić się na wszystkich wydarzeniach sportowych. Wraz z wdrożeniem IV etapu możemy powiedzieć, że polski sport został odmrożony w ciągu miesiąca. Aktywność fizyczna jest ogromnie ważna dla naszego zdrowia. W czasie pandemii odgrywa ona ogromną rolę, jeśli chodzi o poprawę naszego samopoczucia, dlatego także w sporcie znosimy większość obostrzeń, które dotychczas obowiązywały.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.