Szefowie organizacji KSW zapowiedzieli, że na rok 2021 mają zaplanowanych osiem gal, a być może uda się ich przygotować nawet dziewięć. Wygląda też na to, że KSW ma już z grubsza zaplanowane walki na wszystkie przewidziane w tym roku wydarzenia.

Tuż po pierwszej gali KSW w roku 2021 Martin Lewandowski, jeden z szefów organizacji, przyznał w rozmowie dla serwisu , że karty walk na nadchodzące wydarzenia są już w większości rozpisane.

Cały fight card mamy rozpisany dość precyzyjnie do końca 2021 roku. Co więcej, zaczęliśmy już planować i 2022 i 2023 rok.

Jedynym problemem przy realizacji założonego planu mogą być ograniczenia związane z pandemią koronawirusa.

Problem polega też na tym, że z jednej strony mamy scenariusz A, ale musimy mieć też scenariusz B, bo wszystko może się wydarzyć. Jak nie u nas, to u sąsiadów.

Na rok 2021 KSW planuje powrót do Anglii i Chorwacji oraz debiut w Niemczech. Być może marce uda się również wyjść poza Europę.

Najbliższa gala KSW ma się odbyć 20 marca. Podczas tego wydarzenia do okrągłej klatki powróci Mariusz Pudzianowski. Zawalczy w niej również Antun Racić. Na razie nie są znane nazwiska rywali tych dwóch zawodników.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.