Już 23 grudnia, podczas gali KSW 41 dojdzie do pojedynku Popka Monstera z Tomaszem Oświecińskim. Starcie to ma być magnesem przyciągającym przed ekrany ogromne rzesze widzów, natomiast patrząc na podstawy wypłat dla zawodników, nie będzie to najdroższa walka w historii organizacji KSW. Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji powiedział o tym w najnowszym programie Klatka po klatce serwisu WpSportoweFakty.pl.

Pamiętajmy, że zawodnicy, którzy mają zadanie przyciągać kompletnie innych fanów przed telewizory, są dla nas pewnego rodzaju finansową niewiadomą. W związku z czym są w dużej mierze skazani przy swoich wypłatach na procent z pay-per-view. Od nich zatem, od tego jak bardzo będą potrafili zelektryzować tę scenę, która potencjalnie jest zainteresowana kupnem subskrypcji, od nich zależy ile zarobią.

Dopiero więc po gali będzie można stwierdzić jak droga faktycznie była ta walka.

 

25 KOMENTARZE

 1. Powinni zatem wprowadzić opcję wykupu PPV bez tej walki, cena bez zmian, tylko % takiego PPV nie trafia do kieszeni tych wirtuozów 😉

  To nie jest chyba do końca tak , że procent z każdego sprzedanego PPV trafia do ich kieszeni. Jak można zauważyć od kilku gal zawodnicy KSW na swoich fanpage'ach namawiają do subskrypcji PPV za pośrednictwem linków afiliacyjnych właściwych dla każdego zawodnika, więc teoretycznie ile sprzedasz tyle dostaniesz.

  Swoją drogą takie same linki KSW oferuje innym, partnerom. Przy ostatniej gali na forume był temat jak oglądać KSW i pojawił się tam link afiliacyjny przypisany do MMArocks z takim adresem: https://kswtv.com/reseller/mmarocks.

 2. "Tak. Wypłata Popsona będzie wyższa od łącznej wypłaty Conora i Mayweather'a. Dla ciekawostki powiem, że Casperek dostanie jeszcze 17,58 zł więcej. Tak więc mamy absolutny rekord … zresztą znowu … a UFC jest …"

  i tym razem nawet w :gdzie:

 3. Strachu do walki wyjdzie w tych swoich inteligenckich okularach?

  Tak myśle, a wyprowadzą go bracia Mroczkowie przy piosence z m jak miłość. Do tego Vega nakręci film z tego wydarzenia zatytuowany „Strachu, legenda polskiego mma”.

 4. Walka warta każdej ceny. Piękno polskiego MMA. Liczę na 3-rundową batalię na pełnych obrotach, pełną zwrotów akcji, tych 2 wspaniałych sportowców.

 5. Ja tam wolę nielegalne streamy z neta… :lizoremotmaly2:

  Wiadomo. Po pierwsze nie wspiera się tego "rozwoju i pójścia w dobrym kierunku" jakim jest zatrudnianie ludzi pokroju Popka i Stracha, po drugie ci dwaj mniej zarobią to może im się odechce, po trzecie być może streamer znowu zaserwuje jakieś zwroty akcji.

 6. Na ostatnie 4 gale z ppv kupiłem tylko tą na Narodowym. Idę w dobrym kierunku. Popka i Stracha zobaczę całą walkę w gifie następnego dnia. Zawodników,którzy będą walczyć na tej gali zobaczę z powtórki kiedyś tam. Nie śpieszy mi się.

 7. Ja za rada Martina sprawdzilem bebechy w kompie i ostatnie 2 gale cud miod dzialaly…na weebtv.

  Przed ta gala nie chce mi sie w kompie grzebac, wiec spedze ten piekny wieczor z rodzinka, przy degustacji nalewek i przygotowujac wszystko na wigilie.

 8. trzeba byc jebnietym w dekiel zeby placic za ten szit jak tego samego dnia jest acb 77 z wyjebana w kosmos rozpiska za free na fite.tv

 9. Dwie Ring Girls taplające się w kisielu zapewne sprzedałyby więcej subskrypcji PPV, niż Popek vs Strachu :lol:.

 10. Za walke popek vs strachu jestem gotowy wylozyć 4 paczki.Za walke Najman vs Binio moge nawet stówe wyłożyć.O to chodzi ,jak chce pooglądać prawdziwe mma na dobrym poziomie,odpalam acb,albo ufc.

  A jak chce zobaczyć cyrk właczam ksdabljuw.

 11. Ależ czuję błogą satysfakcję, że już się nie dokładam do tej spierdolonej patologii.

  Mam to samo. 2 gala z rzedu której nie kupie a ostatnia to obejrzałem dopiero po 2 tygodniach i się w chuj wynudziłem…

 12. Dwie Ring Girls taplające się w kisielu zapewne sprzedałyby więcej subskrypcji PPV, niż Popek vs Strachu :lol:.

  :rutekajak:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.