Tomasz Narkun

Konfrontacja Sztuk Walki podał przed chwilą informację o tym, że Tomasz Narkun zmierzy się z Goranem Reljiciem o status pretendenta do pasa organizacji w wadze półciężkiej. Przypomnijmy, że tytuł mistrza tej dywizji nie należy aktualnie do nikogo, po tym jak Jan Błachowicz odszedł do UFC.

Informacja prasowa KSW:

Odkąd Jan Błachowicz nie jest już zawodnikiem Federacji KSW, pas mistrzowski w kategorii półciężkiej pozostawał bez właściciela. Już w przyszłym roku największa polska organizacji wyłoni jednak nowego mistrza w limicie 93 kilogramów, a pierwszego pretendenta do tytułu poznamy podczas gali KSW 29: Reload, 6 grudnia w Krakowie.

W oficjalnym eliminatorze do starcia o pas jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Polsce Tomasz Narkun (9-1, 9 Sub) skrzyżuje rękawice z doświadczonym Chorwatem Goranem Reljicem (13-4, 5 KO, 5 Sub).

Zawodnik Berserkers Team Stargard tak komentuje wyższą stawkę znakomicie zapowiadającego się pojedynku z „Chorwackim Duchem”:

Do walki przygotowuje się jak do każdej innej ciężko trenując, ale nie ukrywam, że nowa stawka tego pojedynku sprawiła, że mam jeszcze większą motywację by zwyciężyć Reljica – mówi Narkun

Reljic, który już miał okazję walczyć o tytuł KSW, również nie zamierza ustąpić pola młodemu Polakowi i 6 grudnia to on chce zapewnić sobie kolejną walkę o pas w kategorii półciężkiej.

Pojedynek Narkuna z Reljicem poprzedzi trzy główne atrakcje wydarzenia w Kraków Arenie, w których najmłodszy mistrz KSW Borys Mańkowski będzie bronił pasa KSW w wadze półśredniej przeciwko Davidowi Zawadzie, w długo oczekiwanym pojedynku wagi ciężkiej Mariusz Pudzianowski zmierzy się z mistrzem olimpijskim Pawłem Nastulą, a najlepszy zawodnik MMA w Polsce Mamed Khalidov spotka się klatce z mocno bijącym Amerykaninem Brettem Cooperem.

Krakowskie wydarzenie 6 grudnia będzie można oglądać w systemie PPV w Polsacie Cyfrowym oraz innych platformach cyfrowych, a w Internecie www.KSWTV.com.

 

 

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.