Niewykluczone, że już niedługo kibice zobaczą pojedynek Łukasza Jurkowskiego (MMA 17-11-0) Szymonem Kołeckim (MMA 8-1-0). Może na to wskazywać wpis „Jurasa”, w którym zapowiada ciekawy początek 2021 roku.

„Czas ruszyć mocniej dupę i wrócić do formy. Początek Nowego Roku zapowiada się ciekawie. Sportowe też.”

Jak wiadomo, mimo dwukrotnego odwołania starcia Jurkowskiego z Kołeckim, obaj zawodnicy zadeklarowali gotowość do stoczenia pojedynku w kolejnym terminie. Bardzo możliwe, że organizacja KSW będzie chciała wkroczyć w 2021 rok z mocną gałą, podczas której walką wieczoru może być właśnie taka walka.

Kołecki po raz ostatni pojawił się w klatce w grudniu 2019 roku. Pokonał wtedy w drugiej rundzie Damiana Janikowskiego. W debiucie w organizacji KSW natomiast były sztangista wygrał z Mariuszem Pudzianowskim.

Jurkowski nie walczył już ponad półtorej roku. Ostatni pojedynek stoczył na KSW 48 pokonując przez kontuzję rywala Stjepana Bekavaca. W 2018 roku „Juras” przegrał z Martinem Zawadą, natomiast w 2017 roku po powrocie do klatki pokonał on niejednogłośnie na punkty Rameau Thierry’ego Sokoudjou.

Czas ruszyć mocniej dupę i wrócić do formy😈 Początek Nowego Roku zapowiada się ciekawie. Sportowo też😉

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.