Coraz goręcej na linii Mamed Khalidov – Scott Askham. W ostatnim wywiadzie z portalem WP SportoweFakty były mistrz KSW zapowiedział chęć stoczenia rewanżu z Brytyjczykiem, który mógłby potrwać nawet sześć rund. Khalidov byłby gotowy przygotować się na taki dystans, aby odebrać aktualnie panującemu mistrzowi pas kategorii średniej. Askham za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku odpowiedział Khalidovowi.

„Mamed Khalidov jest trochę smutnym przegranym, prawda? Przegrał w sprawiedliwy i uczciwy sposób. Przestań robić wymówki Mamed!

Widziałem Mameda, który powiedział coś w stylu ‚byłem zaskoczony jego taktyką’, więc po prostu przyznaj, że wygrał lepszy gość!

Nie mów i nie powtarzaj wciąż, że nie chciałem walczyć. To był twój problem, że nie próbowałeś wstawać, kiedy wielokrotnie cię przewracałem!

Powinienem się wstydzić jako mistrz zwyciężania w taki sposób? Bardziej byłoby mi wstyd przegrać trzy ostatnie walki!

I tak już zaupełnie na koniec. Jesteś w stanie przewalczyć ze mną sześć rund? Ciekawe. Miałeś okazję walczyć ze mną o tytuł, ale wykorzystałeś swoją renomę, aby zrobić tylko trzy rundy! Mam teraz inne cele! Ty możesz cieszyć się tymi swoimi trzyrundowymi „super walkami”, o których mówisz”

Wszystko wskazuje więc na to, że Askham nie zamierza dawać Khalidovowi szansy odebrania mu tytułu mistrzowskiego. Nie tak dawno temu Brytyjczyk proponował zorganizowanie turnieju w organizacji KSW bez podziału na kategorie wagowe pomiędzy nim, Khalidovem, Narkunem oraz czwartym uczestnikiem. W tym momencie nie wiemy jednak, jak dalej potoczą się losy Scotta Askhama i Mameda Khalidova.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.