Chociaż od wyjścia z aresztu Michała Materli nie minęło wiele czasu, pytania o to kiedy były mistrz KSW powróci do klatki powtarzają się dość często. Jak powiedział w rozmowie z „Faktem” Jakub Łysakowski, mecenas reprezentujący Materlą, nie ma prawnych przeciwwskazań, aby Michał wrócił do wykonywania zawodu.

Śledztwo jest na etapie postępowania przygotowawczego, ale nie ma problemów, aby Michał wrócił do wykonywania zawodu. Żadne przepisy prawa mu tego nie ograniczają. Jedyne obiekcje, to nałożony na niego zakaz opuszczania kraju i nadzór policyjny – powiedział nam mecenas Jakub Łysakowski.

Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW, nie sądzi jednak, aby powrót do klatki nastąpił jeszcze w tym roku.

Odbyliśmy jedną przyjacielską rozmowę telefoniczną, ale nie poruszaliśmy tematu jego powrotu. Niemniej podkreślam, że drzwi do KSW ma zawsze otwarte. Nie chcemy mu dawać walk na przetarcie, za bardzo go szanujemy. Może dobrym pomysłem byłyby krótki odpoczynek z rodziną i potem powrót do ciężkich treningów. Nie sądzę, aby wrócił w tym roku, ale wszystko zależy od niego. To facet, który lubi się spocić i wiem, że jak już ogłosimy jego walkę, to będzie przygotowany na sto procent

8 KOMENTARZE

 1. Bardzo powściągliwie. Kochamy Materle jak brata, ale pieniedzy na niego nie postawimy, bo moga sie nie zwrocic 😉

 2. Czyli po Dublinie już nie będzie gali w PL?

  Ma być 2 grudnia(chyba KRK ponownie), ale pewnie się trochę cykają, żeby dzień przed walką go nie zgarnęli na przesłuchanie i wolą poczekać na późniejszy termin.

 3. Ma być 2 grudnia(chyba KRK ponownie), ale pewnie się trochę cykają, żeby dzień przed walką go nie zgarnęli na przesłuchanie i wolą poczekać na późniejszy termin.

  Ja się znowu zasugerowałem tytułem, że nie zawalczy w tym roku. W artykule już jest inna śpiewka, trzeba czytać:mamed:

  A gala w krk to chuj wi co to będzie, i czy w ogóle, jeśli już coś brzęczą, że nie zawalczy. Dla mnie to zwiastun braku gali krk;p

 4. Ma być 2 grudnia(chyba KRK ponownie), ale pewnie się trochę cykają, żeby dzień przed walką go nie zgarnęli na przesłuchanie i wolą poczekać na późniejszy termin.

  Przeciez policja uzgadnia z KSW tego typu dzialania, co wiecej nawet ze soba wspolpracuja. Oby tylko tym razem uprzedzili biednego Artura Mazura.

 5. Przeciez policja uzgadnia z KSW tego typu dzialania, co wiecej nawet ze soba wspolpracuja. Oby tylko tym razem uprzedzili biednego Artura Mazura.

  To teraz sobie pomysl gdyby taka akcja miala miejsce na serio ale z Cipkiem. Kurwa mozg rozjebany…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.