Informacja prasowa

Największa europejska organizacja MMA – Federacja KSW – nie zwalnia tempa i aktywizuje swoje działania online, aby każdy fan mógł być jeszcze bliżej walk na najwyższym poziomie, także w warunkach domowych. Dziś na platformy mobilne iOS i Android trafiła oficjalna aplikacja mobilna Federacji KSW, stworzona we współpracy z firmą LookSoft.

Aplikacja mobilna KSW spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej zagorzałych fanów MMA. W aplikacji znajdziemy aktualności i relacje dotyczące gal KSW, materiały wideo, informacje i wyniki walk, a także archiwum poprzednich gal i dostęp do KSW TV. Za pomocą aplikacji użytkownicy będą mogli zakupić bilet na galę, wykupić dostęp do walk w systemie Pay-Per-View, zobaczyć archiwalne gale KSW lub zaopatrzyć się produkty w KSW Shop.

Taki dobór funkcjonalności z jednej strony czyni z aplikacji aktywną platformę komunikacji z grupą docelową, dzięki której fani mogą być zawsze blisko swoich idoli, z drugiej strony będzie stanowić dla Federacji kolejny kanał sprzedaży online – produkt ułatwia użytkownikom uczestnictwo w galach poprzez zakup biletów lub dostęp do wydarzeń w systemie Pay-Per-View.

Już od dłuższego czasu myśleliśmy o stworzeniu aplikacji mobilnej KSW, w której sympatycy MMA będą mieć dostęp do bieżących informacji o federacji KSW, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Aplikacja KSW to nasz kolejny nowy produkt i jednocześnie ukłon w stronę fanów MMA. Jako KSW zawsze staramy się iść z duchem czasu i reagować na potrzeby rynku, a w Polsce bez dwóch zdań jesteśmy niekwestionowanym liderem w dziedzinie innowacyjności – komentuje Martin Lewandowski – Prezes Zarządu i współwłaściciel Federacji KSW.

Podstawowa wersja aplikacji jest bezpłatna i można ją już pobrać.

Aplikacja KSW na system Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ksw.kswtv&hl=pl

Aplikacja KSW na system iOS: https://apps.apple.com/pl/app/ksw/id1478741832?l=pl

35 KOMENTARZE

 1. Podstawowa wersja aplikacji jest bezpłatna i można ją już pobrać.

  Czy to znaczy że szykuje się też płatna wersja premium, w której będą dostępne codzienne złote myśli pana Kawulskiego ?

  Biere w ciemno !

 2. Czy to znaczy że szykuje się też płatna wersja premium, w której będą dostępne codzienne złote myśli pana Kawulskiego ?

  Tak.

 3. Pytanie na poważnie: co decyduje o tym, że są największą organizacją w Europie?

  Dobre samopoczucie.

 4. Pytanie na poważnie: co decyduje o tym, że są największą organizacją w Europie?

  Pewnie że są największą organizacja w Europie  ale we wciskaniu ludzią kitu nic więcej :juanlaugh: ogólnie włodarze opanowali ten bajer do perfekcji

 5. Rusza aplikacja mobilna Track Your Hejter, dzięki której zawodnicy mogą zawsze namierzyć swoich najbardziej zagorzałych fanów i złożyć im wizytę.

  Warunkiem używania aplikacji jest zgoda na ciągłe uruchomienie usługi lokalizacji i działanie aplikacji Track Your Hejter w tle podczas pisania komentarzy na cohones. Aplikacja jest całkowicie darmowa.

 6. Pytanie na poważnie: co decyduje o tym, że są największą organizacją w Europie?

  Najlepszy diler w mieście:mamed::goldi:

 7. jednocześnie ukłon w stronę fanów MMA

  Taa, chyba januszyMma.Wiecie gdzie są fani KRS, może się domyślacie??

  :gdzie:

 8. 4 gale w roku i potrzebna jest aplikacja mobilna aby moc szybko sprawdzić gdzie i z kim bije się twój idol bo można wiele przegapić :waldeklaugh:

 9. Znów, jak w przypadku tego formatu tv co to UFC zerznelo od KSW, nie my jesteśmy klientela tej appki. My jesteśmy od wkurwiania wszystkich z polskiego środowiska mma oraz przyciągania jadem Januszy na stronę.:conorsalute:

 10. Czy liczba ściągnięć apki pobiła już jakieś rekordy ?  Ktoś, coś ?

  Bida póki co, tysiąc pobrań. Ale pewnie rekordowe tysiąc pobrań.

 11. 4 gale w roku i potrzebna jest aplikacja mobilna aby moc szybko sprawdzić gdzie i z kim bije się twój idol bo można wiele przegapić :waldeklaugh:

  Ale info o 500 gosciach na kontrakcie robi wrazenie:lol: nie wiem czy ta aplikacja to ogarnie:crazy:

 12. 4 gale w roku i potrzebna jest aplikacja mobilna aby moc szybko sprawdzić gdzie i z kim bije się twój idol bo można wiele przegapić :waldeklaugh:

  Dyrektor art… sportowy mówił, że robią 6 gal rocznie

 13. Aplikacja która będziesz używał dwa razy do roku.. ze względu na częste galę.

  To jest to.

  Pytanie na poważnie: co decyduje o tym, że są największą organizacją w Europie?

  Nie są.

 14. Pytanie na poważnie: co decyduje o tym, że są największą organizacją w Europie?

  Nie co, a kto decyduje.

  Była to wspólna decyzja włodarzy.

 15. Nie co, a kto decyduje.

  Była to wspólna decyzja włodarzy.

  Skonsultowana z dyrektorem sportowym.

  Wyraził zgodę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.