Po nieudanym debiucie w klatce KSW, Quentin Domingos ma już pomysł na swojego kolejnego rywala. „Ruskov” po przegranej przez kontuzję z Izu Ugohonem, chciałbym zmierzyć się z Erko Junem o czym dał znać na swoim profilu na Facebooku.

Wyleczyłem już ostatnią kontuzję. Pudzianowski mnie unika, nie chce się ze mną bić więc potrzebuję nowej ofiary. Mr. Fitness, zregenerowałeś się już po ostatnim nokaucie? Neurolodzy mówią, że jeszcze jeden nokaut i twoja kariera będzie skończona. To byłby zaszczyt odesłać cię na emeryturę. Zróbmy to.

Domingos (5-2 MMA) wszystkie swoje wygrane zdobywał kończąc rywali przed czasem. Na gali KSW 54 w sierpniu tego roku „Ruskov” zadebiutował w klatce największej organizacji MMA w Polsce, kiedy to zawalczył z Izu Ugohonem. Dla Polaka był to debiut w MMA. Domingos przegrał przez kontuzję.

Jun (3-2 MMA) po przegranej na KSW 51 z Mariuszem Pudzianowskim wrócił do klatki MMA na gali EMC 5, gdzie zmierzył się z Damianem Olszewskim. Erko przegrał przez KO w pierwszej rundzie pojedynku. W poprzednich walkach dla KSW wygrywał z m.in. „Popkiem” czy Akopem Szostakiem.

🎤:: I have recovered from my injury and since @pudzianofficial avoids me so as not to confront me, I need a new prey. So…

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.