Rozpiska KSW 48

Rozpiska KSW 48

Data: sobota, 27 kwietnia 2019, 19:00
Transmisja: Polsat
Hala: Hala Globus
Miejsce: Lublin, Polska

Rozpiska gali KSW 48 w Lublinie

Walka wieczoru
145 lb: Roman Szymański (MMA 11-4-0) vs. Salahdine Parnasse (MMA 12-0-1) | walka o pas | 5 rund

Karta główna
205 lb: Łukasz Jurkowski (MMA 16-11-0) vs. Stjepan Bekavac (MMA 19-9-0) | 3 rundy
145 lb: Filip Wolański (MMA 11-3-0) vs. Filip Pejić (MMA 13-2-2) | 3 rundy
155 lb: Gracjan Szadziński (MMA 8-2-0) vs. Marian Ziółkowski (MMA 20-7-1) | 3 rundy
185 lb: Cezary Kęsik (MMA 8-0-0) vs. Jakub Kamieniarz (MMA 7-5-0) | 3 rundy
170 lb: Michał Michalski (MMA 6-4-0) vs. Savo Lazić (MMA 9-4-0) | 3 rundy

Karta wstępna
155 lb: Hubert Szymajda (MMA 8-2-0) vs. Shamil Musaev (MMA 12-0-0) | 3 rundy
135 lb: Sebastian Przybysz (MMA 4-2-0) vs. Bogdan Barbu (MMA 15-9-0) | 3 rundy

Wideo zapowiedź gali KSW 48 w Lublinie

Informacje o gali KSW 48 w Lublinie

27 kwietnia KSW po raz pierwszy zagości w Lublinie, a walką wieczoru będzie starcie o tymczasowy mistrzowski pas w kategorii piórkowej pomiędzy Romanem Szymańskim a Salahdinem Parnasse. Podczas KSW 48 w Lublinie zobaczymy również rewanżową walkę pomiędzy Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim a Stjepanem Bekavacem.

W Lublinie dojdzie również do starcia czołowych zawodników wagi lekkiej Gracjana Szadzińskiego  i Mariana Ziółkowskiego. W hali Globus na KSW 48 do klatki wejdzie też spektakularnie walczący Filip Wolański i debiutujący w w KSW Filip Pejić.

Transmisja KSW 48

Transmisja gali KSW 48 w Lublinie będzie dostępna 27 kwietnia od godziny 19:00 na antenie Polsat Sport Fight oraz od godziny 20:00 w Polsacie i Polsacie Sport.

 • 19:00 Polsat Sport Fight
 • 20:00 Polsat
 • 20:00 Polsacie Sport

38 KOMENTARZE

 1. Reeeeeeklamy, ale ja na psf lub na kswtv ogladal bede to uniknie sie reklam mam nadzieje. Ale przerw to juz nie.

  Na swoim lg smart tv mam nadzieję? :awesome:

  Karta slaba, ze o ja pierdole. Walka Mariana tylko interesująca. I Seledyna trzeba obejrzec, z szacunku do jego umiejętności,ale rownie dobrze moglby walczyć z cieniem

 2. Na swoim lg smart tv mam nadzieję? :awesome:

  Karta slaba, ze o ja pierdole. Walka Mariana tylko interesująca. I Seledyna trzeba obejrzec, z szacunku do jego umiejętności,ale rownie dobrze moglby walczyć z cieniem

  Jasne ze tak, chyba ze akurat znajde sie w stolicy >.> bo cos chodzi mi po glowie taka mysl

 3. Gala bez historii. Był nacisk ze strony fanów na więcej gal a jak patrzę na tę rozpiskę to myślę sobie, że mogliby sobie ją darować

 4. Czasem no nejmowe nazwiska na gali dają super walki, oby i w KSW to się sprawdziło. Nawet Fen ma lepsze nazwiska na galacjgalach 😛

 5. Gala bez historii. Był nacisk ze strony fanów na więcej gal a jak patrzę na tę rozpiskę to myślę sobie, że mogliby sobie ją darować

  przy 4 galach rocznie to 90% zawodników miałaby jedną walkę na rok

 6. przy 4 galach rocznie to 90% zawodników miałaby jedną walkę na rok

  Zgadza się. Mogliby jednak tak zaplanować harmonogram walk by lubelską rozpiskę wzbogacić bardziej chwytliwymi nazwiskami. Nie będę zaglądał im po gali na konto ale nie przewiduję sukcesu oglądalnościowego

 7. Czasem taki nołnejmy dają fajne walki, ale z jakiego chuja ten komentator dostał ME, mnie to odstrasza wręcz.

 8. Największa organizacja w Europie ze 150 zawodnikami na kontrakcie, nie może obsadzic 4 gal :beczka: ja się nie dziwię po co im ta agencja marketingowa

 9. Szymański – Parnase i Ziółkowski – Szadzinski, dwie wnoszące coś walki. Jak Babiloński z Mazurem się przyłożą to gala w Pruszkowie może być znacznie ciekawsza.

 10. Kurwa Ludzie narzekanie obrażanie a to tylko KSW to jakie mają być nazwiska i ile ma być walk jeszcze się nie przyzwyczailiśmy że to tylko Krs1.

 11. Chyba sami nie wiecie czego chcecie, narzekacie zawsze na szopkę z aktorami, kulturystami i innymi parodystami, dostajecie sportowców i też Wam źle. Gdyby to było w ppv można by płakać, ale w otwartej telewizji nie widzę problemu.  Będzie dobrze wyprodukowana gala z przyzwoitym poziomem sportowym (i proszę mnie tu nie łapać za Jurasa).

 12. taka kozacka rozpiska ze aż znam  3 zawodników:waldeklaugh:

  9 chociaż jak na standardy KSW to bardzo mało

 13. 9 zawodników z tej rozpiski znasz czy ocb?:eddieconspiracy:

  No tak. Zaskakujące, że tylko trzech kojarzysz.

 14. No tak. Zaskakujące, że tylko trzech kojarzysz.

  nie oglądam krs1 od dawien dawna to nie znam tych „wojownikow”:lol:

 15. Jak nie ma frików i Mameda to jebać to, same no nejmy. Jedynie walka kręgosłupa interesuje (też w kategorii frikfajt).

 16. Chyba sami nie wiecie czego chcecie, narzekacie zawsze na szopkę z aktorami, kulturystami i innymi parodystami, dostajecie sportowców i też Wam źle. Gdyby to było w ppv można by płakać, ale w otwartej telewizji nie widzę problemu.  Będzie dobrze wyprodukowana gala z przyzwoitym poziomem sportowym (i proszę mnie tu nie łapać za Jurasa).

  I co najważniejsze, Juras nie będzie komentował tej fali 😆

 17. Jarama się bo KSW robi największe szoł. KOcham to!!!!! jeeeeeeeeeee. Gala w otwartym. Brand KSW. Wszystko co kocham, obejrzę zawsze i wszędzie. Masakra. LAsery. Wygaszacze ekranu na telebimach w rytm techno. LAski z botoksem i bydlaki przypakowane w koszulach na widowni. Czerwone twarze. Jebane wydarzenie , I m love it, Obejrzę. Zajebiście sie będe bawił. Im love It.KKKKKKKKSSSSSSSSWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

 18. Chyba sami nie wiecie czego chcecie, narzekacie zawsze na szopkę z aktorami, kulturystami i innymi parodystami, dostajecie sportowców i też Wam źle. Gdyby to było w ppv można by płakać, ale w otwartej telewizji nie widzę problemu.  Będzie dobrze wyprodukowana gala z przyzwoitym poziomem sportowym (i proszę mnie tu nie łapać za Jurasa).

  Dobrze mówisz :applause:. Tyle narzekania że KSW za mało gal robi lub że freakowe a jak dołożyli kolejną i to czysto sportową to narzekanie że o jedną za dużo 😆 Gala za darmo w TV więc dynamika raczej poleci ale  zobaczymy po gali, czasami te słabsze karty ostatecznie dają więcej emocji.

 19. no spoko to sobie ogladaj ksw:lesnarhappy:

  nie oglądam, nie ryzykuje, jeden rak wystarczy :lesnarhappy:

 20. I teraz taka gala co dwa miesiące a nieznane nazwiska staną się znane. Drabinki i te sprawy… Jedyna recepta na usportowienie i usensownienie KSW .

 21. Dobrze mówisz :applause:. Tyle narzekania że KSW za mało gal robi lub że freakowe a jak dołożyli kolejną i to czysto sportową to narzekanie że o jedną za dużo 😆 Gala za darmo w TV więc dynamika raczej poleci ale  zobaczymy po gali, czasami te słabsze karty ostatecznie dają więcej emocji.

  Jak dla mnie to mogliby w ogóle nie robić żadnych gal

 22. Dobrze mówisz :applause:. Tyle narzekania że KSW za mało gal robi lub że freakowe a jak dołożyli kolejną i to czysto sportową to narzekanie że o jedną za dużo 😆 Gala za darmo w TV więc dynamika raczej poleci ale  zobaczymy po gali, czasami te słabsze karty ostatecznie dają więcej emocji.

  Jak to traktować powaznie?

  Spójrz na plakat.

  Parnasse vs Szymanski

  JURAS

  Co to jest? Juras walczy z cieniem? :razz:ociesznymirek:

 23. Jak to traktować powaznie?

  Spójrz na plakat.

  Parnasse vs Szymanski

  JURAS

  Co to jest? Juras walczy z cieniem? :razz:ociesznymirek:

  za przyszłym UFC na plakacie jest Smoliakov XDDD

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.