Roman Szymański, który już na dobre zadomowił się w organizacji KSW, a w swoich dwóch ostatnich walkach zaprezentował się bardzo dobrze i po świetnych pojedynkach wygrał z Sebastianem Romanowski i Denilsonem de Oliveirą, jest otwarty na starcie mistrzowskie. W rozmowie opublikowanej w najnowszym wydaniu „FightExpert Magazin”, Szymański powiedział, że może walczyć o pas w każdej chwili.

Ja na walkę o pas jestem gotowy. Jak przychodziłem do KSW, to od razu mówiłem, że dla mnie nie ma to znaczenia, czy będzie to 2,3 czy 5 walk, ja jestem gotowy na walkę o mistrzowski pas w każdej chwili. A kiedy to się stanie, to już zależy od właściciel KSW, to oni zdecydują. Ja w każdym razie mogę jeszcze raz to powiedzieć, do walki o pas jestem gotowy w każdej chwili.

Szymański dodał również, że bardzo dobrze czuje się w nowej kategorii wagowej, w której teraz walczy.

Zszedłem do kategorii 66 kg i w niej czuję się bardzo dobrze. Wygrałem dwie walki i w tej kategorii będę toczył kolejne boje. Nie miałem żadnych problemów ze zrobieniem wagi, więc spokojnie mogę kontynuować swoją przygodę z MMA w tej kategorii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.