Mariusz Pudzianowski powróci do okrągłej klatki KSW podczas gali, która odbędzie się w maju 2017 roku na PGE Narodowym. Jakiś czas temu, w jednym z wywiadów Mariusz Pudzianowski zdradził, że jest dwóch kandydatów do walki z nim na stadionie.

Jest dwóch kandydatów, prawdziwych fajterów, znających się na swoim fachu. Trzeba będzie wybrać jednego z nich. Zapowiada się ekscytująca walka.

Wygląda jednak na to, że sprawa ostatecznie nie została jeszcze przesądzona. W najnowszym wywiadzie dla serwisu Sport.pl, Martin Lewandowski powiedział, że są brane pod uwagę trzy opcje.

Przez to, że będzie to jedna z dwóch głównych walk, to bardzo precyzyjnie myślimy o tym, kto to może być. Na tą chwilę jest kilka nazwisk, które się pojawiają. Zastanawiamy się, czy lepiej pójść w stronę zawodnika, z którym Mariusz już walczył i na tej bazie stworzyć jakąś emocję, na zasadzie rewanżu, czy wziąć kogoś silnego z Polski, czy też wziąć nowego zawodnika, ale na tyle rozpoznawalnego w innej części świata, że to wzbudzi zainteresowanie. Jest ileś elementów, które należy dokładnie zanalizować.

W rozmowie poruszono równie kwestię potencjalnej emerytury Mariusza Pudzianowskiego, który zapowiedział, że zapewne 2017 będzie jego ostatnim rokiem w MMA. Martin Lewandowski zdradził jednak, że „Pudzian” może się bić jeszcze dwa następne lata. Nie wykluczył jednak sytuacji, w której Mariusz mógłby przegrać pojedynek na PGE Narodowym i następną walkę, która zapewne odbędzie się pod koniec roku i po tych porażkach uzna, że jednak kończy z MMA.

6 KOMENTARZE

  1. Rewanż – James ThompsonKtoś z Polski – Tyberiusz KowalczykKtoś z zagranicy – "Bigfoot" SilvaDla mnie najciekawsze byłoby starcie z Bigfootem

  2. A czasem Shane Carwin nie przebąkiwał coś o powrocie z emerytury? 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.