KSW London Reljic vs Narkun

Goran Reljić stanie do pierwszej obrony pasa wagi półciężkiej KSW podczas angielskiej gali organizacji. Jego rywalem będzie Tomasz Narkun.

Informacja prasowa:

Rewanż za niezwykle wyrównane starcie z KSW 29 pomiędzy Chorwatem Goranem Reljiciem (15-4, 5 KO, 5 Sub), a Polakiem Tomaszem Narkunem (10-2, 10 Sub) to kolejne międzynarodowe zestawienie, które uświetni galę KSW 32: Road to Wembley, 31 października w Londynie. Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas w wadze półciężkiej należący do Reljicia.

Pierwszy pojedynek obu zawodników, który odbył się w ubiegłym roku w Krakowie, był niezwykle wyrównany i po końcowej syrenie obaj zawodnicy podnosili ręce w geście tryumfu. Sędziowie punktowi wskazali wtedy większościowo na 31-latka z Zadaru.

Od tego czasu obaj pojawili się w klatce KSW raz. Reljić znowu nieznacznie wypunktował Słowaka Attilę Vegha na KSW 31 w Trójmieście, natomiast Szczecinianin zapewnił sobie prawo do rewanżu i jednocześnie walki o pas, błyskawicznie poddając Karola Celińskiego na tej samej gali.

Zawodnik Berserkers Team do dzisiaj uważa, że to on wygrał pierwszy pojedynek z obecnym mistrzem. Zapytany o przebieg rewanżu zapowiada – „Skoro pokonałem go już raz, zrobię to po raz drugi na KSW 32 w Londynie i pas wreszcie trafi do prawowitego właściciela”.

Bilety na KSW 32: Road to Wembley są dostępne na eBilet.pl iTeamPlayerWeb.com.

34 KOMENTARZE

 1. Niespodzianka.

  Kto wypadł w takim razie?

  Myślę, że nikt nie wypadł. Tylko czekali, aż Narkun wróci cały i zdrowy z adcc.

 2. Ja najbardziej jestem ciekaw,  czy w tych 9 walkach dwie ostatnie to UC, czy dojdą jeszcze walki do karty wstępnej. W wypadku braku piątej gali, zwiększenie ilości pojedynków w Londynie i Krakowie byłoby świetnym wyjściem.

  Ok chyba już wiem.

 3. Miałem wakacyjną przerwę od nesów itp więc może czegoś nie wiem ale na stronie ksw Gamrot i Winner nie mają rywala.

 4. to nie bedzie łatwe zadanie dla żyrafy..

  Atilla vs Cebula pewnie w Krakowie. Przydałoby się wzmocnić tą kategorie bo póki co to 4 zawodników sie bije miedzy sobą…

 5. to nie bedzie łatwe zadanie dla żyrafy..

  Atilla vs Cebula pewnie w Krakowie. Przydałoby się wzmocnić tą kategorie bo póki co to 4 zawodników sie bije miedzy sobą…

  Wzmocnić trzeba, jednak ciężko sensownie to wszystko poukładać robiąc 4 gale w roku.

 6. Wzmocnić trzeba, jednak ciężko sensownie to wszystko poukładać robiąc 4 gale w roku.

  dokładnie.. nie rozumiem czemu nie ma jeszcze tego cyklu małych gal KSW fight club, 4 duże gale 4 małe i było by git… sale gimnastyczne przecież 50 zł / h 😀

 7. Przydałoby się wzmocnić tą kategorie bo póki co to 4 zawodników sie bije miedzy sobą…

  Goran Rejlić, Attila Vegh, Tomasz Narkun, Karol Celiński, Tomasz Kondraciuk = 5 zawodników

  ale mogliby zakontraktować jeszcze Hansa Stringera i Maćka Browarskiego

 8. Miałem wakacyjną przerwę od nesów itp więc może czegoś nie wiem ale na stronie ksw Gamrot i Winner nie mają rywala.

  Nie mają, ale nie wiem jak to się na do tego co zacytowałeś 🙁 ale jak coś to jeszcze wklejam to

 9. Przydałoby się wzmocnić tą kategorie bo póki co to 4 zawodników sie bije miedzy sobą…

  Karlos Vemola, Igor Pokrajac, Hans Stringer, Michał Fijałka, Maciej Browarski, Marcin Prachnio… jest w kim wybierać.

 10. Karlos Vemola, Igor Pokrajac, Hans Stringer, Michał Fijałka, Maciej Browarski, Marcin Prachnio… jest w kim wybierać.

  Vemola i Prachnio z tej wymienionej przez Ciebie grupy i już mamy ciekawą rywalizację w półciężkiej.

 11. Nie mają, ale nie wiem jak to się na do tego co zacytowałeś 🙁 ale jak coś to jeszcze wklejam to

  Coś źle zrozumiałem;)

 12. Przydałoby się wzmocnić tą kategorie bo póki co to 4 zawodników sie bije miedzy sobą…

  Karlos Vemola, Igor Pokrajac, Hans Stringer, Michał Fijałka, Maciej Browarski, Marcin Prachnio… jest w kim wybierać.

  Vegh vs Celiński (najlepiej na gali w Krakowie), Kondraciuk vs Gułaś (bo Jagoda chyba wcześniej bił się/miał jakieś epizody w półciężkiej?), Fijałka (jeśli wygra na XCage) vs jakiś prospekt z Europy (nie narzekałbym na kontrakt Stringera i trzecia walka ze Sztangą, ale mogliby równie dobrze pokusić się o Christensena).

 13. Sztangi na bank nie zobaczymy w tej kategorii w KSW ze wzgledu chocby na Zyrafe.Co do samej walki licze na sub w 2rundzie.Jedziesz Tomek!!!

 14. Świetnie. Ta karta ewidentnie wymagała "sportowego kopa", będącego jednocześnie sensownym/"przyszłościowym" zestawieniem. Po tym, jak zaprezentował się Cariew, oraz gdy przy Gamrocie wciąż kwitnie TBA, zadowalać mógło jedynie Falcao/Cooper*. Po cichu liczyłem na przeniesienie zapowiedziwnego, a nieodbytego starcia Kornik/Koike, ale jest jeszcze lepiej.

  *Fajnie, że Thompson wreszcie zaliczył naprawdę wartościowe W (potrzebował na to ponad 20 pojedynków!). Dzięki temu jego walka z Komarem nabrała smaku. Powstaje jednak pytanie, co jeśli obaj Polacy przegrają? Thompson/Graham o rewanż z Bedorfem? :/

  Goran Rejlić, Attila Vegh, Tomasz Narkun, Karol Celiński, Tomasz Kondraciuk = 5 zawodników

  Skoro włączamy Kondraciuka to myślę, że i Gułasia możemy.

 15. Relijć jak mozna zauwazyc jest wyzej w rankingu od Janka nawet z ktorym przegrał.Mimo wszystko z Narkunem i Atilla przegral bardzo mnie to boli ze Polacy nie umieja sedziowac

 16. Calym sercem za Tomkiem, ale na gale i tak nie pojade a Chorwat pewnie wymusi kolejna kontrowersyjna decyzje, bo to dobry lecz przede wszystkim bardzo sprytny zawodnik. Warunek niezbedny do zwyciestwa to niesamowity progres w stojce Zyrafy, w ktory wobec dlugich i bardzo powaznych przygotowan do ADCC zwczajnie nie wierze.

 17. Skoro włączamy Kondraciuka to myślę, że i Gułasia możemy.

  No ja bym też liczył Gułasia, ale już słyszę jak KSW mówi "Gułaś ma z nami kontrakt na walki w wadze ciężkiej"

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.