Pudzian vs Najman
( fot. P.Kibitlewski/ONS )

Jak usłyszeliśmy od organizatorów transmisję KSW w piątek w szczytowym momencie oglądało ponad 6 milionów widzów, a średnia według słów Maćka Kawulskiego wyniosła „niecałe 5 milionów”. Dzięki temu wynikowi KSW stało się jednym z najchętniej oglądanych widowisk sportowych w tym roku (Finał ME w Siatkówce zgromadził 6,7 mln, walka Gołoty z Adamkiem 8 mln, mecz Polska – Irlandia Płn. 5,7 mln). Gdyby zestawić walkę Pudzianowskiego z Najmanem z innymi walkami biorąc pod uwagę absolutną liczbę widzów to uległaby tylko 4 amerykańskim walkom i szeregu walk z Japonii.

Robiąc nieco siermiężne i uśrednione przeliczenia na amerykański rating wyszło nam 17.1. Procentowo tylko w Japonii większa część społeczeństwa kiedykolwiek oglądała walki MMA.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.