Konfrontacja Sztuk Walki rośnie w siłę i z gali na galę staje się coraz lepszym widowiskiem, widowiskiem, które jak na razie nie ma praktycznie żadnej konkurencji w naszym kraju. Umowa z telewizją Polsat daje im ogromną przewagę, bo nic nie może się równać z przekazem na żywo.
Jak wypadła druga edycja „Eliminacji”? Zapraszam do lektury.

KSW Eliminacje ma na celu wypromowanie nowych twarzy polskiego MMA, zatem w turnieju rękawice krzyżują zawodnicy z niewielkim (lub praktycznie żadnym) doświadczeniem na zawodowym ringu. Tak było i tym razem, do walki w turnieju stanęło 8 zawodników. Oprócz tego mieliśmy możliwość obejrzenia trzech superfight’ów z udziałem zawodników KSW Team, którzy skonfrontowani byli z zagranicznymi rywalami. Poniżej rozpiska i wyniki gali (zwycięzca pogrubioną czcionką):

Ćwierćfinały:

Tomasz Niedźwiedzki
vs. Marcin Wójcik – TKO, R1
Sebastian Olchawa vs. Marek Kowalczyk – Decyzja (po “dogrywce”)
Lech Zamorski vs. Tomasz Mącior – Balacha, R1
Arkadiusz Jędrzejczak vs. Michał Fijałka – Keylock, R2

Półfinały:

Tomasz Niedźwiedzki vs. Sebastian Olchawa – Duszenie, R1
Lech Zamorski vs. Michał Fijałka – Keylock, R1

Superfights:

Danny Van Bergen vs. Maciej Górski – Balacha, R1
Nikolay Onikienko vs. Krzysztof Kułak – Decyzja
Petr Ondrus vs. Mamed Khalidov – TKO (kontuzja ręki)

Finał:

SebastianOlchawa vs. Michał Fijałka – Decyzja (po dogrywce)
Z całą pewnością najbardziej przyciągały superfight’y. Wszystkich fanów polskiego MMA ciekawiła forma Macieja Górskiego, i to jak zaprezentuje się po długiej przerwie. Walka Onikienko vs. Kułak, czyli rewanż za porażkę z AbuDhabi gdzie polak przegrał przez nie jednogłośną (dość kontrowersyjną) decyzję sędziowską, byłą szansą Krzysztofa na pokazanie kto tak naprawdę jest lepszy. Jeśli chodzi o występ Mameda, to tutaj nie ma wiele do powiedzenia. Po prostu mega gwiazda polskiego MMA, a jego występy zawsze wzbudzają wielkie emocje. Przejdźmy jednak do konkretów, czyli tego jak w praktyce wypadły walki.

ĆWIERĆFINAŁY:

Tomasz Niedźwiedzki vs. Marcin Wójcik
Wójcik wykonuje wysokie kopnięcie, które kończy się upadkiem, przytomnie jednak próbuje zapiąć duszenie trójkątne atakującemu rywalowi. Bezskutecznie, Niedźwiedzki atakuje G&P, walka przenosi się do stójki po czym Tomek uderza mocnym prawym, który powala Wójcika na deski. Jeszcze szybka seria uderzeń i sędzia przerywa walkę. Szybka akcja, „Niedźwiedź” przechodzi do półfinałów.
Sebastian Olchawa vs. Marek Kowalczyk
Powiem szczerze, że Sebastian nie wywarł na mnie pozytywnego „pierwszego wrażenia”. Mało atletyczna sylwetka w porównaniu z doskonale zbudowanymi pozostałymi uczestnikami turnieju nie zachwycała. Jednak jak to często bywa pierwsze wrażenie jest całkowicie mylne, i tak też było tym razem. Co prawda fajerwerków nie było, jednak spokojne i systematyczne dążenie do celu. Pierwsza runda to kilka obaleń i raczej nudna walka w parterze, bez zdecydowanych prób kończenia, punktowo nieznaczne prowadzenie Olchawy. Druga runda to już całkiem inna historia. Zdecydowanie aktywniejszy barter Sebastiana, dobra próba balachy, która została rozbita (dosłownie )przez Marka. Runda według mojej opinii remisowa, lub nieznacznie dla Sebastiana. Sędziowie po dwóch rundach uznali jednak remis, i zarządzono dogrywkę. Kowalczyk ładnie obalił Olchawę, który bez namysłu zakłada gilotynę. Markowi udaje się wyjść z opresji, jednak Sebastian atakuje Balachą, po czym przechodzi do Omoplaty, Kowalczyk robi przewrót w przód wychodząc z dźwigni, jednak Olchawa zdobywa boczna i od tego momentu przeważa do końca rundy. Olchawa kolejnym półfinalistą.

Lech Zamorski vs. Tomasz Mącior
Mącior przedstawiany był jako grappler, Zamorski natomiast jako bokser. Jakież było zdziwienie wszystkich kiedy Zamorski bardzo szybko założył przeciwnikowi balachę i wygrał przez submission! Szybka walka. Zamorski przechodzi dalej.

Arkadiusz Jędrzejczak vs. Michał Fijałka
Fijałka był faworytem nie tylko tej walki, ale i całego turnieju. Pierwsza runda zaczęła się spokojnie, zawodnicy nie „podpalali się” i walczyli zachowawczo. Później tępo przyspieszyło i mogliśmy oglądać bardzo ładna rundę w której przeważał Fijałka. Druga runda to popis świetnych umiejętności parterowych „Sztangi”. Po obaleniu wykonanym przez Jędrzejczaka, łapie przeciwnika w gardę po czym wykonuje świetnego sweepa, zdobywa boczną i niespodziewanie zakłada Keylock’a! Fijałka jest ostatnim półfinalistą.

POŁFINAŁY:

Tomasz Niedźwiedzki vs. Sebastian Olchawa
Olchawa szybko sprowadza walkę do parteru gdzie kompletnie dominuje Niedźwiedzkiego, praktycznie przechodząc jedynie z dosiadu za plecy przeciwnika i odwrotnie (i tak do samego końca walki). Pod koniec rundy zapina duszenie a Tomasz (ku memu zaskoczeniu) klepie. Olchawa jest już w finale.

Lech Zamorski vs. Michał Fijałka
Fijałka bardzo szybko udowadnia Zamorskiemu, że mino tego, iż bardzo ładnie zaprezentował się w pierwszej walce to między nimi jest przepaść jeśli o parter chodzi. Szybkie wejście w nogi, boczna…Lech łapie przeciwnika w półgardę i próbuje zapiąć gilotynę, jednak to za mało by poddać Michała, który nie dość, że wychodzi z gilotyny to szybko zapina klucz na rękę. Zamorski klepie a Fijałka wchodzi do finału.

SUPERFIGHTS:

Danny Van Bergen vs. Maciej Górski
Danny po wymianie ciosów obala Górskiego, który zapina gardę i próbuje założyć balachę. Rywal polaka nie daje się jednak zaskoczyć a walkę przerywa sędzia, by lekaż mógł zatamować krwawienie Maćka, które nastąpiło po celnym prawym prostym Van Bergena w początkowej fazie walki.
Walka zostaje wznowiona, Danny atakuje G&P a po chwili klepie. Górski wspaniale założył balachę nie dając przeciwnikowi żadnych szans.

Nikolay Onikienko vs. Krzysztof Kułak
Kułak bardzo ładnie się zaprezentował i udowodnił wszystkim, że werdykt z Dubaju (gala Fiteselektor) to pomyłka. Dominował cała walkę, był aktywniejszy a jedynym atutem Onikienki była jego siła fizyczna. Po dwóch rundach sędziowie ogłosili zwycięstwo Polaka.

Petr Ondrus vs. Mamed Khalidov
Zwycięstwa Polaków zaostrzyły wszystkim apetyty na walkę Mameda, od którego oczekiwano szybkiego zwycięstwa. Czech jednak okazał się bardzo solidnym zawodnikiem z bardzo dobrze przygotowana strategia. Skupiał się na niwelowaniu ataków Czeczena, a sam atakował rzadko, i bardzo skutecznie. Jak na dłoni w tej walce widać było braki Mameda w przygotowaniu bokserskim i powiem szczerze, kiedy Khalidov po celnym ciosie zaliczył deski miałem serce w gardle. Zdecydowanie zawodnik MMA Olsztyn nie mógł znaleźć sposobu na przeciwnika, dodatkowo narażając się na ataki podczas wykonywania swych „firmowych” obrotówek (swoja droga trzy podczas jednej rundy to zdecydowana przesada!).
Nie można jednak powiedzieć, że Czech prowadził, bo tak zdecydowanie nie było. Khalidov był aktywniejszy, obalał (wspaniały supless przez siebie, po którym Czeczen został upomniany, że taki atak jest niedozwolony) i ogólnie naciskał. Druga runda to już bardziej znacząca przewaga Mameda, jednak Czech sprawiał wiele problemów! Dopiero końcowa akcja, czyli wejście w nogi, boczna, przejście do dosiadu i G&P utwierdziło mnie w przekonaniu, że Mamed wygra tę walkę. Sędziowie jednak zadecydowali inaczej i zarządzili dogrywkę, ale Ondrus doznał kontuzji ręki (ponoć złamanie!) i nie był w stanie kontynuować walki.
Co mogę powiedzieć. Mamed zdecydowanie nie błyszczał w tej walce, zresztą sam w wywiadzie po walce mówił, że nie był dobrze przygotowany przez swój wyjazd do Czeczeni – sprawy rodzinne (wrócił dopiero na tydzień przed galą). Myślę, że nie należy tutaj „wieszać kotów” na Mamedzie, bo żcie pokazuje, że takie „sprawy rodzinne” (zapewniam, że to nie był błahy powód) potrafią doprowadzić nie tylko do przegrania walki, ale także do zaprzepaszczenia kariery wielu świetnych zawodników! Dlatego uważam, że trzeba się cieszyć, że tak to się skończyło i Mamed ma na swoim koncie kolejne zasłużone (choć nie tak zdecydowane) zwycięstwo z dobrym rywalem!

FINAŁ:

Sebastian Olchawa vs. Michał Fijałka
Bardzo wyrównana walka, która zakończyła się po dogrywce. Naprawdę niewielka (malutka!) przewaga Fijałki sprawiła że sędziowie uznali go zwycięzca. Olchawa całkowicie mnie zaskoczył, i naprawdę zdobył u mnie szacunek. Trzeba go pochwalić za „żelazną” kondycję (wytrzymać tyle rund!). Generalnie nasuwają mi się skojarzenia z Josh’em Barnett’em, jasne, to nie ta półka, jednak tak jak Josh budową atlety nie grzeszy a prze do przodu jak lokomotywa przez wszystkie rundy!
Fijałka zostaje zwycięzcą KSW Eliminacje 2 i zdobywa kontrakt z KSW. Gratulacje.

Kilka słów na zakończenie. KSW prezentuje bardzo dobry poziom, jednak druga edycja eliminacji wypadła nieco gorzej od poprzedniej (walki turniejowe). Co do spraw „organizacyjnych” – ciągle zdarzają się błędy które należy poprawić. Przede wszystkim komentarz. Jeden z komentatorów był przygotowany, i w miare dobrze okraszał walki swymi uwagami. Oczywiście zdarzały mu się błędy, jednak myślę, że wynika to z bardziej z braku doświadczenia w komentowaniu gal na żywo, niż z braku wiedzy o MMA. Drugi Pan natomiast plótł kompletne brednie (Ground and Punch? Mylenie nie tylko nazw technik kończących ale i zawodników!). Decydowana żenada. Następną sprawą są powtórki. Często kamera znajdowała się „nie tam gdzie trzeba” i efekt był taki, że zamiast lepiej widzieć pokazywane akcje nie widzieliśmy kompletnie nic. Poza tym nie mam większych uwag. Czekam na następna galę spod szyldu KSW!

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

103 KOMENTARZE

 1. Gala pod wzgledem technicznym bylo o wiele lepsza niz poprzednie. Jedyna denerwujaca rzecz to komentator. Komentowaly 2 osoby jeden koles co komentowal wczesniej gale eurosportu zostawil dobre wrazenie, natomiast ten drugi to zenada. Stosowanie zwrotow typu”chyba na pewno…” albo „napewno nie wyciagnie balachy z tej pozycji ale moze pokusi sie o dzwignie na lokiec” nie mowiac juz ze wg tego pana w finale spotkal sie Fijalkowski z Olchawskim…

 2. mamed potwierdzil w wywiadzie po walce ze pospisal umowe na 4 walki w elite

 3. greg- jak seba zostal pokrzywdzony ??? R1 -zdecydowana przewaga Fijałki( a Seba obity -nos, ucho szczeka) R2 – zeby nie przesadzac dalbym remis ale i tak sklaniał bym sie w strone”sztangi” duzo pracy i technicznie o niebo lepszy. a dogrywka nie pozostawila zadnych watpliwosci

  gala super zorganizowana !!!!

 4. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 5. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 6. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 7. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 8. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 23. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 24. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 25. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 26. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 27. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 28. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 29. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 30. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 31. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 32. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 33. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 34. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 35. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 36. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 37. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 38. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 39. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 40. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 41. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 42. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 43. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 44. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.