zawodnik

Przed nadchodzącą galą KSW 53: Reborn organizacja pozyskała kilku ciekawych zawodników. Pod skrzydła największej marki MMA w Polsce trafili: Andrzej Grzebyk, Tomasz Jakubiec i Jakub Wikłacz. To jednak nie koniec zaciągów do organizacji KSW.

W najnowszym odcinku programu „Koloseum” Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, powiedział, że niedługo można spodziewać się w organizacji nowych twarzy.

Jest wielu zawodników. Dopinamy szczegóły, ale jeżeli ktoś śledził ostatnie gale, które przed naszą się odbywały w Polsce, to przynajmniej dwóch zawodników, którzy się świetnie na nich pokazali pojawi się na kolejnych galach.

Wojsław Rysiewski został zapytany również o osobę Patryka Kaczmarczyka (4-0), który niedawno został zaproszony na kawę do siedziby KSW przez szefa organizacji, Macieja Kawulskiego.

Jesteśmy nim zainteresowani. Jesteśmy zainteresowani każdym zawodnikiem, który wybija się na polskiej scenie. A jeśli jeszcze oprócz tego, że świetnie walczy potrafi zrobić wokół tego trochę zamieszania w mediach i mediach społecznościowych, no to byłoby dużym zaniedbaniem, gdybyśmy nie byli zainteresowani.

Zobacz również: „KSW rządzi na polskim rynku” – Kaczmarczyk o zaproszeniu od szefa KSW

18 KOMENTARZE

 1. A jeśli jeszcze oprócz tego, że świetnie walczy potrafi zrobić wokół tego trochę zamieszania w mediach i mediach społecznościowych

  Bez ogródek przedstawił, co się dla nich liczy.

 2. Jest wielu zawodników

  Panie od kawy może Pan przypomnieć jak to rekordowa liczba tych zawodników jest na kontrakcie :kawulpokapoka:

 3. Dwóch smakoszów kawy, którzy docenią kawe w KSW. 400 zawodników na kontrakcie, a oni się chwalą, że zatrudnią aż dwóch kolejnych 😀

 4. Ja prdl ale ten wojslaw zdziadzial, nie twierdze, ze za dawnych czasów był jakichś górnych lotów, ale teraz jako podnózek dwóch filozofów mma swietnie się sprawdza. Chociaż kasę pewnie dobra zarabia.

 5. Jone Jones I Conor McGregor?

  PRZYNAJMNIEJ dwóch, a to oznacza, że prawdopodobnie rozmowy toczą się również z Masvidalem. :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.