Informacja prasowa:

Federacja KSW prezentuje materiał z niedawnej wizyty Aziza Karaoglu w Polsce. Rywal Mameda Khalidova w walce wieczoru KSW 35 w piątek 27 maja w Trójmieście odbył w Warszawie serię wywiadów, odwiedził Forum MMA oraz śledził zmagania pięściarzy podczas Polsat Boxing Night.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

31 KOMENTARZE

 1. Wkurza mnie to jak Mamed zawsze mówi : noo on jest moim ziomkiem ja nie chciałem tej walki i dochodzisz do wniosku , że 3/4 zawodników związanych z KSW to jego ziomki i nie chciał takiej walki XD

 2. Jeszcze nie jestem tego pewny na 100 %, ale chyba coraz bardziej chce zeby jakims cudem jednak trafil. Chociaz najwiekszy entuzjazm wywolalaby pewnie powtorka z walki Zawadzki – Mencel 😉

 3. Z tym nie chciałem , z tamtym nie chciałem… oj Mamed 🙂 ciekawe czy są jacyś zawodnicy w KSW z którymi chce walczyć

 4. Na pewno wiem, że z Drwalem chciał walczyć i nie miał nic przeciwko, kiedyś jak Janek Błachowicz, powiedział , że Drwal w pełni zdrowy wygralby jego zdaniem z Mamedem, jak reporter później powiedział o tym Mamedowi, to ten stwierdził, że  z Jankiem może walczyć tylko niech wage 84 zrobi hehe, więc jednak tacy są hehe

 5. Dobrze, że KSW zaczęło też robić materiały o zagranicznych zawodnikach, widać ,że chcą dobrze wypromować tą walkę

 6. mmawwlfan

  Dobrze, że KSW zaczęło też robić materiały o zagranicznych zawodnikach, widać ,że chcą dobrze wypromować tą walkę

  Jakoś musza namówić Janusza i Grażynę do zakupu pej per wju.

 7. Widzieliście miny ludzi gdy Aziz wchodził na PBN? "kurwa Ty, kto to jest?On dziś się napierdlala? W koszuli?…"

 8. Nie wiem czy to dobre czy nie, że będę się cieszył jak Aziz wygra z Mamedem, ale chcę żeby go ubił.

 9. Gienek

  Nie wiem czy to dobre czy nie, że będę się cieszył jak Aziz wygra z Mamedem, ale chcę żeby go ubił.

  I tak źle i tak nie dobrze. Pomimo , że raczej zwycięży Mamed ja kibicuje Azizowi.

 10. Eee oni zrobią jakś szopkę. Mohamed go podda pewnie jakoś bezboleśnie żeby nie był bólu i wstydu i zeby nie uraził Brata i Boga niszcząc swojego. Katować to oni lubią ale niewinnyiernych. Oboje to ukryci zołnierze Państwa I więc każdy wynik walki będzie dla nas porażką bo to Polacy płacą im grube wypłaaty bogacąc przyszłego wroga.

 11. Gienek

  Nie wiem czy to dobre czy nie, że będę się cieszył jak Aziz wygra z Mamedem, ale chcę żeby go ubił.

  I co dalej?

 12. Gienek

  Nie wiem czy to dobre czy nie, że będę się cieszył jak Aziz wygra z Mamedem, ale chcę żeby go ubił.

  s3pp

  I co dalej?

  Michał ubije Aziza i pas wróci na polskie biodra 😉
  A do tego, będziemy mieli klasyczne od niedawna A>B, B>C i C>A, w kręgach nie-matematycznych znane jako "Papier,Kamień,Nożyce".
  I w końcu KSW dogoni UFC, a tego chcemy chyba wszyscy!

  Spoiler
 13. Powiem szczerze, że jakoś od 3-4 lat nie jaram sie walkami Mameda. Oglądam bo jesteśmy z jednego miasta, a że Olsztyn to taki mały zaścianek to jakoś ten lokalny patriotyzm (nie wiem czy to dobre słowo w tym wypadku) sie utrzymuje. Pisałem już wcześniej, że słabo mi się widzi 38 letni mistrz, który poza konkretnym pierdolnięciem nie może zaproponować nic (jestem za kulaniem może dlatego takie podejście). Jeśli jednak to ma doprowadzić do zobaczenia pasa na biodrach Cipka to jestem za, a nawet przeciw!

 14. s3pp

  Powiem szczerze, że jakoś od 3-4 lat nie jaram sie walkami Mameda. Oglądam bo jesteśmy z jednego miasta, a że Olsztyn to taki mały zaścianek to jakoś ten lokalny patriotyzm (nie wiem czy to dobre słowo w tym wypadku) sie utrzymuje. Pisałem już wcześniej, że słabo mi się widzi 38 letni mistrz, który poza konkretnym pierdolnięciem nie może zaproponować nic (jestem za kulaniem może dlatego takie podejście). Jeśli jednak to ma doprowadzić do zobaczenia pasa na biodrach Cipka to jestem za, a nawet przeciw!

  Cipek polubił życzenie urodzinowe na facebook'u, w których ktoś życzy mu aby w tym roku był w UFC. Sprawa ewidentnie dla detektywa Kaczki.
  Co do Mameda .. no popatrz. Też jestem z Olsztyna, a życzę mu wpierdolu .. jak Bóg da oczywiście.

 15. Jakbym nie wiedział kim jest Aziz to po tym materiale bym pomyślał że to duża gwiazda MMA ale taka światowa. A to tylko Aziz. Szkoda że Brodnicka na końcu nie pokazała cycków:sad:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.