Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, spotkał się z Sebastianem Przybyszem po gali KSW 86. Po spotkaniu przyznał, że jest fanem byłego mistrza i szanuje go za jego postawę i charakter.

Podczas gali KSW 86, która odbyła się 16 września we Wrocławiu, Sebastian Przybysz zmierzył się z Jakubem Wikłaczem. Pojedynek zakończył się w czwartej rundzie po nielegalnym kopnięciu na głowę w wykonaniu Wikłacza. Przybysz nie mógł kontynuować pojedynku, Wikłacz za swoją akcję stracił dwa punkty, a walka zakończyła się techniczną decyzją sędziowską i remisem. Po pojedynku Sebastian Przybysz trafił do szpitala, a jego zespół złożył oficjalny protest, który został rozpatrzony i odrzucony. Teraz Sebastian spotkał się z Maciejem Kawulskim, jednym z twórców KSW, który po rozmowach napisał:

Układać można plan na weekend lub sobie z kimś życie.
Zaplanować można i nawet należy zasłużone wakacje oraz karierę zawodową.
Nie widziałem jednak nigdy, a na te rzeczy mam przyjemność patrzeć z bliska, kalkulowanego ciężkiego K.O z jednoczesnym złamaniem kończyny.
Brawo Sebastian za to, że ciągle ci się chce …bo po tym co usłyszałeś wielu już by się nie chciało.
Dla mnie jesteś najjaśniejszym punktem dzisiejszego MMA.
Szanuje cię za postawę i charakter i chociaż mi nie wypada muszę to powiedzieć: prywatnie jestem twoim fanem.

Sebastian Przybysz napisał komentarz pod postawem Kawulskiego:

Dziękuję, idziemy dalej.

Do sprawy odniósł się również Artur Ostaszewski, menadżer Sebastiana.

Dziękuję Maćku za inicjatywę spotkania z Sebastianem i krzepiące słowa w rozmowie i na mediach społecznościowych. Klasa.

Przed ostatnią walką z Jakubem Wikłaczem Sebastian Przybysz na gali KSW 82 po profesorsku rozprawił się z niezwykle doświadczonym Filipem Mackiem, a następnie, podczas KSW 84, reprezentant klubu Mighty Bulls Gdynia poddał Islama Djabrailova, mistrza wagi koguciej niemieckiej organizacji We Love MMA. Przybysz ma na swoim koncie szesnaście stoczonych pojedynków, z których wygrał dwanaście.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,859 komentarzy 2,845 polubień

Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, spotkał się z Sebastianem Przybyszem po gali KSW 86. Po spotkaniu przyznał, że jest fanem byłego mistrza i szanuje go za jego postawę i charakter. Podczas gali KSW 86, która odbyła się 16 września we Wrocławiu, Sebastian Przybysz zmierzył się z Jakubem Wikłaczem. Pojedynek zakończył się w czwartej rundzie […]

Odpowiedz polub

click to expand...