Mateusz Borek, komentator sportowy i jeden z twórców Kanału Sportowego, w tym roku, po wielu latach współpracy, rozstał się ze stacją Polsat. Jak poinformował wczoraj w mediach społecznościowych nie będzie też pracował już podczas gal KSW, w trakcie których przeprowadzał wywiady i prowadził studio.

Zobacz również: Maciej Kawulski o zakończeniu współpracy Mateusza Borka z KSW

Dziś wiemy już kto zastąpi Mateusza Borka podczas gal KSW i będzie przeprowadzał wywiady z zawodnikami w klatce. W tej roli zobaczymy Łukasza Jurkowskiego, który od lat komentuje gale organizacji. Popularny „Juras” napisał o tym w mediach społecznościowych.

Rozwiewając wątpliwości i pytania o to kto będzie robił wywiady w klatce po walce na KSW zamiast Mateusza Borka: Ja. Raz już kiedyś w Londynie miałem taką przyjemność. Postaram się utrzymać poziom Matiego. Do soboty.

Mateusz Borek współpracował z KSW od drugiej gali organizacji, która była pierwszym wydarzeniem marki transmitowanym w Polsacie Sport.

Łukasz Jurkowski natomiast jest związany z KSW od pierwszej gali. Wystąpił podczas niej jako zawodnik, wygrał cały turniej i został pierwszym mistrzem organizacji KSW. Później razem z Andrzejem Janiszem zaczął komentować gale KSW i do dziś to właśnie ten duet najczęściej jest słyszany przez widzów w trakcie walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.