Popek Monster

Wygląda na to, że Popek, który w swojej ostatniej walce przegrał z Erko Junem, nie planuje wracać do organizacji KSW, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu CGM.pl.

KSW chciało, żebym walczył dalej. Ja osobiście się nie czuję na siłach. Lata lecą. Ja mam dużo zobowiązań i może strzałem w dziesiątkę będzie odejście z KSW, albo strzelenie sobie kulą w łeb.

Popek wyjaśnił również, że aktualnie skupia się na pracy filmowej.

Obecnie jestem na etapie robienia czterech filmów z Konradem Niewolskim. Piszę scenariusze. Robię teraz „Symetrię 2”, w której zagram. […] W kinie pieniędzy mogę zarobić tyle samo co w KSW, jeśli tylko będę chciał.

40 KOMENTARZE

 1. może strzałem w dziesiątkę będzie odejście z KSW, albo strzelenie sobie kulą w łeb.

  Paweł, wierzę że wybierzesz właściwą dla fanów dyscypliny opcję

  :razz:ociesznymirek:

 2. KSW droczyło hardkorowych fanów, że być może Popuś już nie zawalczy na ich galach jeśli będzie odnosił porażkę za porażką bo ich produkt premium może na tym ucierpieć wizerunkowo.

  Obecnie Popuś po trzech porażkach i wygranej wykłada lachę na cyrkowców i zostaje aktorem. lewandowski byznesmanie nadszedł twój czas na błaganie waszej największej gwiazdy o powrót i dwa razy większy kontrakt bo jesteście teraz:gdzie:

  :waldeklaugh:

 3. Symetria to jeden z najciekawszych filmów ostatnich lat… Gra aktorska, zdjęcia, muzyka – wszystko tam świetnie zagrało…

  Niech on już wraca śpiewać pipka nad głową – a nie za takie rzeczy się bierze…

 4. strzałem w dziesiątkę będzie odejście z KSW, albo strzelenie sobie kulą w łeb.

  Dobry pomysł,  wypie***laj! :kis:

 5. Mam jedno podstawowe pytanie: Dlaczego piszecie o Popku, a o zawodnikach FAME MMA nie? Skoro np na ostatniej gali sporo osób zaprezentowało większy poziom sportowy niż Popek?

 6. Przynajmniej w filmie nikt mu nie wpierdoli

  W jakimś serialu na Polsacie ktoś mu wpie**olił, widziałem urywek 😆

 7. Cieszę się, że KSW zweryfikowało tego pseudo ulicznego fightera 🙂 najpierw dostał na dziurę od byłego strongmana, później od aktora-konfidenta by jego karierę zakończył model z Instagrama, szacuneczek!

 8. KSW chciało, żebym walczył dalej. Ja osobiście się nie czuję na siłach. Lata lecą. Ja mam dużo zobowiązań i może strzałem w dziesiątkę będzie odejście z KSW, albo strzelenie sobie kulą w łeb.

  Zrób, to drugie, świat będzie lepszy chociaż o tyle.

 9. Ja tam nawet nie hejtuję, ale pomyśleć, że PPV miało pozwolić na ściągnięcie jeszcze lepszych zawodników a największe wypłaty poszły na Popka który wygrał tylko za Koksem i to tylko dlatego, że ten jest praktycznie inwalidą :facepalm:

  do tego teraz mówi, że zarabia tam w hooy, ale może się odwrócić do nich dupą i to właściwie on decyduje bo oni nadal go proszą żeby walczył, mistrzostwo promocji organizacji z jego strony. . .

  i to on zrobił dla KSW to samo co Pudzian tylko, że szybciej ?

  smutne to

  :matt:

 10. To będzie w FFF :boss:

  Ta sama telewizja, ci sami organizatorzy. Te same osoby inwestują i na tym zarobią. Nie widzę różnicy poza nazwa.

 11. Ta sama telewizja, ci sami organizatorzy. Te same osoby inwestują i na tym zarobią. Nie widzę różnicy poza nazwa.

  :eddieconspiracy:

 12. Mam jedno podstawowe pytanie: Dlaczego piszecie o Popku, a o zawodnikach FAME MMA nie? Skoro np na ostatniej gali sporo osób zaprezentowało większy poziom sportowy niż Popek?

  To tekst @FAMEMMA, nie kopiuj go. Albo zapomniałeś się przelogować… :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.