Informacja prasowa: 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu fanów KSW, największa organizacja MMA w Europie rozpocznie w tym roku nowy wielki projekt, który pozwoli kibicom poznać na własnej skórze z czym wiąże się prawdziwy trening MMA pod okiem profesjonalistów.

Jeszcze w pierwszej połowie tego roku otwarty zostanie pierwszy z kilkunastu klubów KSW Cross Fight Gym przy ul. Rydygiera w Warszawie, gdzie trenerami będą m.in. Marcin Różalski, Piotr Strus i Agnieszka Rylik.

Więcej informacji o sieci klubów KSW Cross Fight Gym już wkrótce.

3 KOMENTARZE

  1. Pff teraz to już nikt z KSW nie pójdzie do UFC. Patrząc przez pryzmat ciepłej posadki, trenując przyszłych mistrzów świata KSW….  W prawdzie to nie to samo co stanowisko Chuck'a liddel'a czy Matt`a Hughes'a po przejściu na emeryturę ale… Od czegoś trzeba zacząć 🙂 Janusza będą posylac dzieci. Na KSW na siłę tak jak niektórzy robią to teraz z piłką nożną czy nawet bardziej zbliżonym sportem do MMA Judo, a z takich praktyk nigdy nic dobrego nie wyjdzie, już widzę jak Janusz z czteropakiem po obejrzeniu kilku treningów stwierdza że będzie lepszym trenerem dla swojego dziecka, katastrofa gotowa. . . Oczywiście trochę ironicznie, ale jakiś przekaz w tym jest 😉 :boystop:

  2. Nigdy w zyciu, no i jaka to niby najwieksza organizacja w Europie? Przeciez to to kibel dla bananow.

  3. janusze już zacierają rączki.  na zakrapianych imprezach wśród znajomych będą mogli mówić z nieukrywaną dumą że trenują w KSW z najlepszymi i są na Ty z Różalami, Rylikami i Strusami;-)))))

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.