24228903261_f907728b8e_z (1)

Kilka minut temu pojawiła się informacja o kolejnym pojedynku z karty KSW 35. Do stajni KSW dołączył walczący wcześniej dla FEN-u Mindaugas Verzbickas. To już kolejny zawodnik drugiej organizacji w Polsce, który przechodzi do konkurenta. Poprosiliśmy przedstawicieli obu organizacji o komentarz do tego transferu.

Paweł Jóźwiak:

To jest ten sam etap błędów, co z Marcinem Wójcikiem. Podpisaliśmy kontrakty z oboma zawodnikami mniej więcej w tym samym czasie i to dalej są te niezabezpieczone umowy. Na bieżąco kontrakty są zmieniane i staramy się, żeby nie było więcej takich sytuacji, a nowsze umowy są już odpowiednio zabezpieczane. Jesteśmy młodą organizacją i z każdej takiej sytuacji wyciągamy wnioski. Nie jest to jednak cios w naszą organizację, a raczej kolejny raz możemy być dumni z tego, po jakich zawodników sięgamy, skoro KSW – organizacja, która uważa się za najlepszą w Europie – po raz kolejny wybiera naszych zawodników.

Próbowaliśmy rozmawiać z Verzbickasem, ale negocjacje utknęły w jednym punkcie i uznaliśmy, że nie będziemy ich kontynuować. Zapewniam fanów, że w miejsce Litwina znajdziemy nowych, równie dobrych zawodników z zagranicy.

Wojsław Rysiewski: 

Nieustannie poszukujemy utalentowanych zawodników, którzy mogą wzmocnić szeregi naszej Federacji. Jeśli tylko nie wiążą ich umowy z innymi organizacjami, prędzej czy później złożymy im ofertę współpracy. Tak było w przypadku Mindaugasa Verzbickasa. Nie jest dla nas istotne czy zawodnik walczył wcześniej dla organizacji X czy Y, jeśli widzimy w nim potencjał sportowy lub marketingowy składamy adekwatną ofertę.

Wcześniej, aby związać się z KSW, organizację FEN opuścił Marcin Wójcik, który na KSW 34 zadebiutował w okrągłej klatce i pokonał Tomasza Kondraciuka. Z kolei wcześniej zawodnik Konfrontacji, Rafał Błachuta wykonał ruch w odwrotną stronę.

11 KOMENTARZE

 1. I wszystko jasne, mozna zakonczyc gownoburze. Wiekszym wydarzeniem niz Mindaugas w KSW jest dla mnie Tomasz Majewski na glownej stronie MMA Rocks 😉

 2. VaeVictis

  I wszystko jasne, mozna zakonczyc gownoburze. Wiekszym wydarzeniem niz Mindaugas w KSW jest dla mnie Tomasz Majewski na glownej stronie MMA Rocks 😉

  Masz rację, to nie wypada 🙂

 3. Ciekaw jestem jak Pawel Jozwiak chce konstruowac kontrakty skoro sam niedawno mowil ze z Litwinem nie maja kontraktu, jest wolnym zawodnikiem i prowadza z nim rozmowy rozne organizacje.

 4. Charles Bronson

  Ciekaw jestem jak Pawel Jozwiak chce konstruowac kontrakty skoro sam niedawno mowil ze z Litwinem nie maja kontraktu, jest wolnym zawodnikiem i prowadza z nim rozmowy rozne organizacje.

  Po prostu będą to kontrakty bez końca – dożywotnie:cool:

 5. Dzieciak

  Po prostu będą to kontrakty bez końca – dożywotnie:cool:

  teraz to będzie 100 lat sługi na pokładzie Daviego Jonesa 👿

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.