Debiutujący na zawodowym ringu w formule MMA Paweł Głębocki (0-0) w rozmowie z Gazetą Współczesną zdradził jak znalazł się w turnieju wagi półśredniej organizowanym na gali KSW Extra 2 w Ełku:

– Cała procedura trwała 3 tygodnie – wyjaśnia Ireneusz Dzienisiewicz z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku, współorganizator gali. – Właściciele federacji KSW pozytywnie ocenili umiejętności Pawła Głębokiego, spodobał się on także przedstawicielom Polsatu i tym samym pojawi się na styczniowej gali. To życiowa szansa i ogólnopolska promocja.

Paweł Głębocki ma 33 lata. Jego macierzystym stylem jest Viet Vo Dao.

Na swoim koncie ma między innymi Mistrzostwo Polski w Viet Vo Dao full contact, mistrzostwo i vice mistrzostwo amatorskich imprez MMA. Reprezentuje barwy klubu MMA Team Ełk.

– Nie mam czasu na przerwę, cały czas trenujemy – mówi o swoich przygotowaniach Głębocki. – W okresie świąteczno-noworocznym czeka mnie ciężka praca.

– Myślałem, ze dam chłopakom wyleczyć siniaki, ale nie ma czasu – tłumaczy Marek Zawadzki, trener MMA Team Ełk. – Marzenie się spełniło, mój podopieczny wystąpi na ogólnopolskiej gali, nasz klub poznają kibice z całej Polski. Co więcej, dopiero drugi raz wystąpimy przed ełcką publicznością.

Paweł Głęboki walczyć będzie w ośmioosobowym turnieju. Będzie jednym z czterech Polaków. Stawkę uzupełnią Włoch, Rosjanin, Anglik i reprezentant USA.

– Wszyscy, którzy wystąpią w Ełku, to znane osoby, czołówka, zawodnicy z górnej półki. Nie ma czasu na kalkulacje – deklaruje Paweł Głęboki. – Trema jest, ale trzeba wyjść do ringu i walczyć. Mam nadzieję, że doping publiczności mi pomoże.

Źródło: Gazeta Współczesna

6 KOMENTARZE

  1. Anglik to będzie pewnie Amasinger, Włoch to wg mnie Verginelli lub Picone, Amerykanin to pewnie kolejny „miszcz zapasów” z Illinois. Jedynie nie mam pomysłu co do Ruska. Jakie są wasze propozycje?

    Jakoś nie widzę w tym towarzystwie Głębockiego. Mimo wszystko trzymam za niego kciuki.

  2. jeżeli chodzi o ruska to może być to jakiś zawodnik z okręgu kalingradzkiego bo do ełku daleko nie będzie miał.
    może zawodnik z teamu dmitrya zabolotnego

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.