Oli-T

Wygląda na to, że kolejnym zawodnikiem na karcie walk gali KSW w Londynie będzie Oli Thompson (MMA 12-8). „The Spartan” na swoim profilu na Facebooku daje do zrozumienia, że weźmie udział w pierwszej gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się poza granicami Polski. Anglik miałby zawalczyć w limicie dywizji ciężkiej na gali KSW: Road to Wembley, która planowana jest na 31 października.

Thompson na galach organizacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego pojawiał się już trzykrotnie. W marcu 2013 roku został wypunktowany przez Karola Bedorfa (MMA 11-2), by dziewięć miesięcy później na gali KSW 25 zastopować ciosami Kamila Walusia (MMA 4-4) w drugiej odsłonie pojedynku. Oli ostatni raz w Polsce zawalczył w maju ubiegłego roku. Przegrał wtedy jednogłośną decyzją z Mariuszem Pudzianowskim.

Z komentarzy jakie dodał Oli pod swoim wpisem na Facebooku wynika, że jego najbliższy rywal nie będzie Brytyjczykiem, dlatego odpadają takie nazwiska jak Stav Economou (MMA 16-4-1), Neil Wain (MMA 13-4) czy James Thompson (MMA 20-14). Oli również zaprzeczył jakoby miało dojść do rewanżu między nim a Karolem Bedorfem. W takim wypadku nie możemy wykluczyć, że dojdzie do starcia między Thompsonem a Marcinem Różalskim (MMA 5-3), którego nazwisko pojawiło się już oficjalnie na karcie walk gali KSW w Londynie.

„The Spartan” nie będzie jednak czekać do października na kolejny pojedynek, bowiem ma już zaplanowaną walkę z Ikuhisą Minową (MMA 59-37-8) – popularnym „Minowamanem” – na japońskiej gali IGF 3.

29 KOMENTARZE

 1. Z Różalskim to całkiem sensowne zestawienie – obaj po porażce, obaj są disyć małymi ciężkimi, może być ciekawie.

 2. Pudzian – Stav Economou
  Różal – Oli Thomson
  Moks – Danny Roberts (nie wiem jak z jego kontraktem, ale przy problemach cw chyba dalo by radę)
  Winner – Chlewicki
  Strus – Chris Fields
  Steven Ray – Gamrot
  Jessy Taylor – z wygranym walki Materla/Drwal

  Nie obraziłbym się za taką kartę walk !

 3. Przecież Oli nie napisał na swoim fb, ze na 100% bedzie walczył na KSW w Londynie. Wyraził tylko taką nadzieje. Pewnie go wystawią, ale kto to wie. Jeśli już to pewnie z Różalem. @hlehle walczył, ale na swoim fb potwierdza że teraz śmiga w HW.

 4. Stawiam, że zawalczy z Różalem. Swoją drogą jestem ciekaw ile Różal będzie pieprzył o tym jaki jest zniszczony zdrowotnie i tak dalej… Szczerze powiedziawszy lepiej niech zrezygnuje i zrobi miejsce na karcie komuś sensowniejszemu, bo jak ma znowu pieprzyć tymi wypocinami w wywiadach, że jest zniszczony to nawet nie chce go oglądać na tej gali. Będą jaja jak podczas walki znowu przegra przez kontuzję…

 5. p.pietr

  Ikuhisą Minową (MMA 59-37-8) – co za rekord

  Nie bądź Świątek i Minowamana szanuj. Turniej o pas IGF zakończy się na sylwestrowym Bom – Ba – Ye, więc nie wejdzie z pasem do klatki KSW. Aj, gdyby tak nawiązała się współpraca…

 6. Jacek Okninski

  Nie bądź Świątek i Minowamana szanuj. Turniej o pas IGF zakończy się na sylwestrowym Bom – Ba – Ye, więc nie wejdzie z pasem do klatki KSW. Aj, gdyby tak nawiązała się współpraca…

  Świątek (Omen?) nie szanuje Punka?

 7. I ja stawiam że będzie to Różal. KSW musi na tą gale ściągnąć kilka dobrych nazwisk z brytyjskiego MMA, bo samymi Polakami hali nie wyprzedadzą (chociaż może tak być).

 8. Jacek Okninski

  Nie szanuje nikogo, kto ma przynajmniej 10 porażek w bilansie 😛

  Dlaczego wkładasz w usta Tymka słowa, których ten nie wypowiedział?

 9. Jacek Okninski

  Nawiązuje do wypowiedzi, w której powiedział, że Juras to żaden autorytet, bo ma właśnie 10 porażek w bilansie.

  Wiem do czego nawiązujesz, ale Świątek tam nie powiedział, że nie szanuje wszystkich, którzy mają 10 porażek. Miał tam na myśli konkretnie i jedynie Jurasa. Nikogo innego. Takie śmieszkowanie, że Tymek nie szanuję nikogo z 10 porażkami na koncie to tylko czepialstwo i dokładanie do pieca w kampanii przeciwko Tymkowi. Słabe to. Szczególnie kiedy robi to ktoś należący do redakcji.

 10. Nie ma żadnej kampanii. Jak sam zauważyłeś, to tylko internetowe śmieszkowanie w trakcie luźnej rozmowy. Ludzi robiących memy z wypowiedziami różnych osób też się czepiasz? Może jeszcze napisz, ze stoję tam, gdzie kiedyś stali uczestnicy sławetnego pępkowego. Trochę więcej luzu i dystansu do tego wszystkiego życzę.

 11. Fajnie, że Oli wystąpi, chociaż ostatnio prezentuje się w walkach dość mizernie. Ciekawe, z kim go zestawią, poza ogłoszoną dwójką w HW mają dużo opcji

 12. Szkoda, bo Oliego z Colossusem bym zobaczył. A tak to nie wiem z kim by musiał zawalczyć by mnie jarało. Tylko nie rewanż z Mario.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.