Mierzący 203 cm wzrostu i ważący 150 kilogramów kulturysta Martyn Ford zapowiedział przełożenie debiutu w organizacji KSW do czasu kiedy miną ograniczenia dotyczące udziału publiczności w wydarzeniach sportowych.

Ford który podpisał kontrakt z KSW w październiku 2018 roku, cały czas czeka na swój debiut w formule MMA. W jednym z ostatnich wpisów na mediach społecznościowych, popularny kulturysta zapowiedział, że zadebiutuje w organizacji KSW w momencie kiedy zostaną zniesione restrykcje dotyczące udziału kibiców w wydarzeniach sportowych:

Kto jest podekscytowany pierwszym w historii wydarzeniem studyjnym organizacji KSW? Ja już nie mogę się doczekać !! Mój debiut w KSW nastąpi po zniesieniu ograniczeń związanych z COVID, ponieważ chcę poczuć całość doznań związanych z galą. Możecie być jednak pewni, że każdego dnia ciężko pracuje na to aby pokazać wam swoją najlepszą wersję kiedy to nastąpi.

Ford urodził się w 1982 roku w Wielkiej Brytanii i jest popularnym trenerem, kulturystą oraz właścicielem sieci siłowni. Poza sportem i karierą w mediach społecznościowych, Ford skupia się na aktorstwie. Zagrał m.in. w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Final Score, „Pan Wypadek” czy Kingsman: Złoty krąg. W przyszłym roku do kin trafi również kolejna część popularnej serii Szybcy i Wściekli z jego udziałem.

Tak o swoim debiucie w MMA mówił tuż po podpisaniu kontraktu z KSW

Zobacz również:


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.