Obóz zimowy z KSW Team - plakat2

Informacja od KSW:

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że już w lutym Federacja KSW organizuje drugi w historii obóz z KSW Team. Wszyscy z Państwa, którzy pojechali z Nami wiedzą, że taka wyprawa owocuje i można się na niej wiele nauczyć. Tym razem – ze względu na daty ferii zimowych w poszczególnych województwach – przygotowaliśmy dwa termin obozu. Informacje i szczegóły poniżej:

PIERWSZY TERMIN (od 1 do 7 lutego)

Obóz z zakwaterowaniem w Domu Wczasowym „Libma”, w Wiśle. Przepiękna panorama Beskidu Śląskiego, wspaniałe lasy idealnie nadające się do biegów przełajowych oraz rewelacyjne warunki narciarskie. Niedaleko od ośrodka, w miejscowości Skoczów znajduje się Aqua Park „Delfin”, w którym skorzystać można z basenów, biczów wodnych, kręgielni, a także dziewięćdziesięciotrzymetrowej zjeżdżalni.

Informacje dodatkowe:

* W cenę obozu wliczony jest nocleg, trzy posiłki dziennie oraz zajęcia prowadzone przez zawodników KSW Team.

* Istnieje możliwość zabrania ze sobą sprzętu narciarskiego. Jednak Federacja KSW nie zapewnia korzystania ze stoków, wyciągów itd.

KOSZT OBOZU: 1350pln

DRUGI TERMIN (od 13 do 20 lutego)

Obóz z zakwaterowaniem w Domu Wczasowym „Beskid”, położonym w malowniczej scenerii u podnóża góry Czupel, dwa i pół kilometra od centrum Wisły. Ośrodek posiada własny basen kąpielowy o wymiarach 12,5×7,5m, jacuzzi, saunę fińską z aromaterapią, a także zapleczem relaksacyjnym. Istnieje możliwość zabrania ze sobą sprzętu narciarskiego. Jednak Federacja KSW nie zapewnia korzystania ze stoków, wyciągów itd.

Informacje dodatkowe:

* W cenę obozu wliczony jest nocleg, trzy posiłki dziennie oraz zajęcia prowadzone przez zawodników KSW Team.

* Istnieje możliwość zabrania ze sobą sprzętu narciarskiego. Jednak Federacja KSW nie zapewnia korzystania ze stoków, wyciągów itd.

KOSZT OBOZU: 1350pln

** W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z Michałem Garnysem pod numerem telefonu: 0-510-301-130 lub na e-mail: [email protected]

** Jeśli jesteście Państwo zdecydowani i chcecie wraz z Federacją KSW wyjechać na obóz prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj (http://www.konfrontacja.com/pl/index.php?co=ksw_camp_formularz). Prosimy, żeby w polu dodatkowych informacji napisać, który termin Państwa interesuje.

Relacja z poprzedniego obozu tutaj

5 KOMENTARZE

  1. Mma ogladam od 2002 a Mt trenuje od 2 i mysle czy nie wybrac sie na taki oboz,mozna sie duzo nauczyc od najlepszych w naszym kraju,niezla opcja

  2. Latem za 10 dni była ta sama cena co teraz za 7 dni,szkoda bo zapewniali ze obóz zimowy będzie na 100 % tanszy.. Pozdrawiam całe MMAROCKS 🙂

  3. PinoO. Latem były treningi pod wiatą, Q zimie to nie przejdzie. Potrzebna hala i to ogrzana. Podobnie pokoje. Lokalizacja też swoje dokłada – góry w zimie tanie nie są.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.