Norman Parke (MMA 28-6-1NC), który w swoim ostatnim boju pokonał Marcina Wrzoska (MMA 14-6) i zdobył tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW dość często zmienia zdanie w sprawie swojej przyszłości. Najpierw mówił o możliwym rewanżu z Wrzoskiem, potem zaproponował, że chętnie zawalczy z mistrzem kategorii lekkiej innej organizacji, np. Rizin lub Bellator MMA. Niedawno znowu wyraził chęć stoczenia walki na gołe pięści. Teraz natomiast Parke zaproponował drugie starcie z Borysem Mańkowskim (MMA 20-8-1) i napisał w mediach społecznościowych.

Chcielibyście zobaczyć walkę Borys vs Parke 2? Biłem się z nim przygotowując się tylko trzy tygodnie. Moja kondycja nie była najlepsza, ale walczyłem mądrze i pozwoliłem mu działać. Mieliśmy wyrównaną walkę, więc chętnie zmierzę się z nim o mój pas w Belfaście. 5 razy po 5 minut.

Borys Mańkowski bił się z Normanem Parkiem na gali KSW 47 w Łodzi. Po fantastycznej pierwszej rundzie, w której Borys zdominował Normana w stójce, druga i trzecia została jednak przypisana na konto lepiej przygotowanego kondycyjnie Irlandczyka, który ostatecznie zwyciężył z Mańkowskim przez decyzję. W swoim ostatnim boju Mańkowski pokonał Vaso Bakočevicia podczas gali KSW w Zagrzebiu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.