norman parke

Chociaż przed galą KSW 53 Norman Parke ponownie miał problemy z osiągnięciem limitu wagowego kategorii lekkiej, nie planuje na razie pójść wagę wyżej. Zawodnik z Irlandii Północnej zapowiedział właśnie w mediach społecznościowych powrót do klatki i napisał, że zawalczy ponownie w wadze lekkiej.

Wracam przed końcem roku w wadze lekkiej. Czy ty jesteś ze mną?

Parke podczas KSW 53 przegrał pojedynek z Mateuszem Gamrotem – został rozbity na tyle mocno, że lekarz zdecydował o przerwaniu starcia. Walka ta zakończyła wieloletni konflikt pomiędzy zawodnikami, który ciągnął się od gali Colosseum i pierwszego, również wygranego przez Mateusza pojedynku.

Po ostatnim starciu Parke pogratulował „Gamerowi” dominującego zwycięstwa.

Gratulacje dla Mateusza Gamrota. Całkowicie zneutralizował moją grę. Życzę mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze. Dziękuje wszystkim moim sponsorom i KSW za okazane wsparcie, przepraszam że nie pokazałem się z dobrej strony.

Parke przed galą KSW 53 stoczył kilka dobrych walk i miał za sobą świetną serię zwycięstw. Na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, na Brave CF 13 wypunktował Mylesa Price’a, na KSW 47 pokonał Borysa Mańkowskiego, na KSW 49 Artura Sowińskiego, a na KSW 50 Marcina Wrzoska. W tej ostatniej walce zdobył tymczasowy pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

7 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.