Chociaż tuż po gali KSW 54 Norman Parke zapowiedział chęć stoczenia pojedynku z Marianem Ziółkowskim, który walczył podczas tego wydarzenia, wygląda na to, że zawodnik z Irlandii Północnej może pojawić się w klatce już na gali KSW 55.

Parke postanowił rozbudzić ciekawość fanów i w mediach społecznościowych opublikował plakat gali KSW 55 ze swoim zdjęciem pośrodku. Nie dodał do tego żadnego komentarza, ani opisu.

https://www.instagram.com/p/CEkTfBslnvb/

Na razie na karcie walk gali KSW 55 widnieje jeden pojedynek – Łukasz Jurkowski vs Szymon Kołecki. Dziś swój występ na nadchodzącej gali zasugerował również Scott Askham. Jakiś czas temu swój powrót do klatki zapowiedział też Andrzej Grzebyk. Gala ma się natomiast odbyć 10 października.

Zobacz również: Scott Askham sugeruje występ w walce wieczoru KSW 55

Parke ostatni raz walczył w KSW w lipcu tego roku. Podczas KSW 53 przegrał pojedynek z Mateuszem Gamrotem – został rozbity na tyle mocno, że lekarz zdecydował o przerwaniu starcia. Walka ta zakończyła wieloletni konflikt pomiędzy zawodnikami, który ciągnął się od gali Colosseum i pierwszego, również wygranego przez Mateusza pojedynku.

Parke przed galą KSW 53 stoczył kilka dobrych walk i miał za sobą świetną serię zwycięstw. Na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, na Brave CF 13 wypunktował Mylesa Price’a, na KSW 47 pokonał Borysa Mańkowskiego, na KSW 49 Artura Sowińskiego, a na KSW 50 Marcina Wrzoska. W tej ostatniej walce zdobył tymczasowy pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.