Norman Parke Martin Lewandowski

Norman Parke (MMA 28-6-1NC) słynie ze swojej zmienności i częstego przedstawiania pomysłów na kolejne walki. Po tym jak pokonał Marcina Wrzoska (MMA 14-6) i zdobył tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW, ogłosił przejście na sportową emeryturę, wrócił z niej, podpisał nowy kontrakt z organizacją KSW i zaproponował drugą walkę z Marcinem Wrzoskiem, podczas gali KSW 53 w Łodzi.

Zobacz również: Teletubiś, przygłup, grube dupsko – Parke i Wrzosek wymieniają „uprzejmości” w sieci

Dosłownie kilka dni temu Irlandczyk napisał też, że do jego pierwszej obrony mistrzowskiego pasa dojdzie w kwietniu.

Teraz natomiast Norman zaapelował do Martina Lewandowskiego, współwłaściciela organizacji KSW, o to, aby ten zorganizował galę w Belafaście.

Martin pamiętasz jak obiecałeś mi walkę w Belfaście? Może czas jak człowiek honoru dotrzymać słowa? Zróbmy to.

Do swojego wpisu Parke dołączył też grafikę, na której sugeruje swoją walkę z „Zombie”, a jak wiadomo, jest to przydomek Marcina Wrzoska.

@martinlewandowski you remember when you promise me Belfast fight so maby time to be a man of honor and keep the word Lets do it 💪🏻💪🏻💪🏻😎🤣🇵🇱 Martin pamiętasz jak obiecałeś mi walkę w Belfaście ? Może czas jak człowiek honoru dotrzymać słowa ?Zróbmy to💪🏻💪🏻💪🏻😎🤣

Publiée par 'Stormin' Norman Parke sur Vendredi 10 janvier 2020

19 KOMENTARZE

 1. Jaki honor lewy szybciej kłamie jak ja rowerem jeżdżę :korwinlaugh: w ogóle  mam nadzieję że lewy kiedyś dostanie za swoje wałki i te całe ksw jebnie jak Hanka w kartony

 2. Niech Norman tak nie bryka, bo mu jeszcz 800K kary przypieprzą i się skończy rumakowanie

  Plus plaskacza zarobi jak go włodarz spotka.

 3. Norman spierdolil z FEN dla wiekszej kasy biorac zaliczke mowi o honorze… On do tego cyrku pasuje idealnie.

 4. Oj Norman Norman, weź Ty lepiej prezesowi hajs za pole oddaj a nie o honorze będziesz pisać. Z kelnerem to możesz sobie spokojnie rękę podać w tej kwestii.

 5. Norman gada o honorze :razz:utinlaugh:

  Co oni tam tańczą na tym zdjęciu? Salsę?

  To chyba nie taniec

  :showdatass::star wars:

 6. W końcu jakiś facet zdecydowany, walczący o swoje, z charakterem, a nie te nudne ,,no Martin i Maciek powiedzieli", ,,klatka zweryfikuje", ,,yyy, aaaa", ,,a te pizdy nie to co ja"

 7. Martin to bardzo honorowy człowiek. Na wzór dawnych rycerzy zażądał od Gamrota próby walki, jednocześnie wystawiając swojego przedstawiciela w osobie Saladyna. Mati jednak jest na bakier z historią więc uznał to za jakiś niecny i podstępny plan.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.