wojsław rysiewski

Organizacja KSW w swoim rozwoju stawia nie tylko na wielkie gwiazdy sprzedające subskrypcje PPV, ale również cały czas poszukuje młodych talentów, które w przyszłości mogą zacząć przyciągać przed ekrany kibiców.

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, przyznał w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl, że czas zwiększonej liczby gal i ograniczeń w podróżowaniu po świecie sprawił, iż organizacja próbuje znaleźć na polskim rynku jak najwięcej nowych, ciekawych zawodników.

Przy tej zwiększonej liczbie gal jest takie pole, żeby częściej poszukać młodego zawodnika i nie rzucać go wir największych walk. Nie chcę powtarzać modelu bokserskiego i budowania rekordu, ale chcemy trochę zawodnika wychować, żeby sportowo się rozwijał.

Nie tylko jednak Polska jest miejscem, w którym KSW poszukuje fighterów.

Oglądamy wszystkie gale w Polsce i w okolicznych krajach. Staramy się rozwijać rynki na których byliśmy, te rynki na które patrzymy i chcemy szukać zawodników z tych obszarów.

W zeszłym roku organizacja KSW przygotowała pięć gal w sześć miesięcy. W tym roku zrobiła już jedną, a kolejną ma zaplanowaną na marzec. Szefostwo marki zapowiada, że chce zamknąć 2021 rok ośmioma lub nawet dziewięcioma wydarzeniami.

Najbliższe wydarzenie, gala KSW 59, odbędzie się 20 marca.

25 KOMENTARZE

 1. @VENOM, a nie możecie poszukać jakichś młodych, dużych kickbokserów, zapaśników czy grapplerów, którzy w swoich dyscyplinach nie zarobią nigdy pieniędzy, a w MMA mogliby zostać bogatymi ludźmi, placić im stypendium i zrobić z nich gwiazdy? Kurwa, jedyny dobry polski ciężki z ostatnich 10 lat to Tybur i omijał KSW szerokim łukiem. Rozumiem, że KSW to bardziej freakshow, ale zaraz skończą się Mamed i Pudzian, ciekawe kto będzie ciągnął tę organizację. Piszę o cieżkich, bo ludzie, a zwłaszcza Janusze najbardziej lubia ogladać jak się tłuką wielkie chłopiska.

 2. Oglądamy wszystkie gale w Polsce i w okolicznych krajach.

  Zwładzcza w okolicznej Brazylii i Senegalu.

  Jasne, że na polskim podwórku jest łatwiej. Tu wystarczy zapodać zwykłego Jacobsa zalanego po turecku i kontrakt podpisany. Brazylijskich Królów Nokautu, Królów Senegalu, czy Bałkańskich Zabójców trzeba kusić świeżo paloną Arabiką ze spienionym mlekiem owsianym, a i tu potrafią kręcić nosem, albo spierdolić do dżunglii.

 3. Venom szukajcie po prostu dobrych zawodników. A nasze gwiazdeczki "weryfikujcie".

  Bo potem macie takich trutni/nieużytków/nikogozawodników jak Bedorf, Borys, Janikowski, Grabowicz czy Żyrafa.

 4. Venom szukajcie po prostu dobrych zawodników. A nasze gwiazdeczki "weryfikujcie".

  Bo potem macie takich trutni/nieużytków/nikogozawodników jak Bedorf, Borys, Janikowski, Grabowicz czy Żyrafa.

  Przecież to jest śmietanka i największe gwiazdy KRS. :fjedzia:

 5. on nie chce powtarzać tego modelu czy oni nie chcą? tego człowieka szanowałem za wiedzę i wysoki poziom merytoryczny ale wtedy gdy był redaktorem. teraz jest pieskiem na usługach.

 6. Panie Dyrektorze Baristyczny proponuje zatrudnić Łukasza Stanisławowskiego, bo tylko on może uratować ten tonący cyrk, gdy wszystkie aktualne gwiazdki KRS odejdą w zapomnienie.

  Ale pewnie będzie

  Podczas negocjacji.

 7. organizacja próbuje znaleźć na polskim rynku jak najwięcej nowych, ciekawych zawodników

  Dobrze wam idzie :waldeklaugh:

  a teraz skończ sie wydurniać i śmigaj po duże Americano

 8. Szkoda ze chłop tak odpłynął.. a niby czytało się wpisy sprzed paru lat to człowiek się łudził, niby inteligenty człowiek nie da się tak łatwo sterować. A tak tańcz pacynko jak Pan Kawul zagra !

 9. Hahahha, Rysiewski po prostu uświadomił sobie, że jak ostrożnie nie podchodziłby do budowania rekordu jakiegoś młodego polskiego bijoka, to zawsze jest ryzyko, że któryś z bumów, ściągniętych z brazylijskiego buszu, bałkańskich slumsów czy afrykańskiej sawanny, okaże się na tyle mocny, żeby tego polskiego chłopka rozjebać w pył. Po prostu nie ma pewności, że uda się zbudować chociażby 8:0.

  Dlatego zastosował odwróconą narrację i udaje, że niby gardzi takim "bokserskim" pompowaniem rekordu. Ale nie z cohones te numery, panie dyrektorze baristyczny.

 10. Nie chcę powtarzać modelu bokserskiego i budowania rekordu, ale chcemy trochę zawodnika wychować, żeby sportowo się rozwijał.

  Przecież to jest masło maślane. Albo budujesz komuś rekord ( wychowujesz go ) albo dajesz mu walki 50/50 czysto sportowe. Wojsław jak w boksie robią zestawienia 80/20,a ty dasz 65/35 to myślisz, że jesteś lepszy?

 11. Przecież to jest śmietanka i największe gwiazdy KRS. :fjedzia:

  To są zawodnicy budowani wg starego modelu. Teraz jest nowy.

 12. a nie możecie poszukać jakichś młodych, dużych kickbokserów, zapaśników czy grapplerów, którzy w swoich dyscyplinach nie zarobią nigdy pieniędzy, a w MMA mogliby zostać bogatymi ludźmi, placić im stypendium i zrobić z nich gwiazdy? Kurwa, jedyny dobry polski ciężki z ostatnich 10 lat to Tybur i omijał KSW szerokim łukiem. Rozumiem, że KSW to bardziej freakshow, ale zaraz skończą się Mamed i Pudzian, ciekawe kto będzie ciągnął tę organizację. Piszę o cieżkich, bo ludzie, a zwłaszcza Janusze najbardziej lubia ogladać jak się tłuką wielkie chłopiska.

  Na to nie mają czasu ani chęci. Model biznesowy jest oparty na tu i teraz, zwłaszcza po akcji z pandemią, która uderzyła ich po kieszeni. Ich całe to szukanie to był "Tylko Jeden" i koniec. Zostaje podkupić z innych federacji za grosze jak Bartosińskiego, albo wziąć sportowca z innej beczki i zrobić z niego zawodnika mma (Janikowski, Ugonoh). Praca u podstaw to dla wykurwistego ego włodarzy zwykła obelga. Teraz tylko gotowce albo wciskanie ciemnoty jak ten gość z Senegalu, któremu na szybko trzeba tworzyć stronę na tapology albo Facebooku 😆

 13. Na to nie mają czasu ani chęci. Model biznesowy jest oparty na tu i teraz, zwłaszcza po akcji z pandemią, która uderzyła ich po kieszeni. Ich całe to szukanie to był "Tylko Jeden" i koniec. Zostaje podkupić z innych federacji za grosze jak Bartosińskiego, albo wziąć sportowca z innej beczki i zrobić z niego zawodnika mma (Janikowski, Ugonoh). Praca u podstaw to dla wykurwistego ego włodarzy zwykła obelga. Teraz tylko gotowce albo wciskanie ciemnoty jak ten gość z Senegalu, któremu na szybko trzeba tworzyć stronę na tapology albo Facebooku 😆

  No właśnie. Wojek ciśnie po modelu bokserskim, ale prawda jest taka, że Wasyl inwestuje w zawodników, daje stypendia i trenera. Czy KSW kiedyś zainwestowało w jakiegoś zawodnika?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.