Organizacja KSW w swoim rozwoju stawia nie tylko na wielkie gwiazdy sprzedające subskrypcje PPV, ale również cały czas poszukuje młodych talentów, które w przyszłości mogą zacząć przyciągać przed ekrany kibiców.

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, przyznał w rozmowie dla serwisu , że czas zwiększonej liczby gal i ograniczeń w podróżowaniu po świecie sprawił, iż organizacja próbuje znaleźć na polskim rynku jak najwięcej nowych, ciekawych zawodników.

Przy tej zwiększonej liczbie gal jest takie pole, żeby częściej poszukać młodego zawodnika i nie rzucać go wir największych walk. Nie chcę powtarzać modelu bokserskiego i budowania rekordu, ale chcemy trochę zawodnika wychować, żeby sportowo się rozwijał.

Nie tylko jednak Polska jest miejscem, w którym KSW poszukuje fighterów.

Oglądamy wszystkie gale w Polsce i w okolicznych krajach. Staramy się rozwijać rynki na których byliśmy, te rynki na które patrzymy i chcemy szukać zawodników z tych obszarów.

W zeszłym roku organizacja KSW przygotowała pięć gal w sześć miesięcy. W tym roku zrobiła już jedną, a kolejną ma zaplanowaną na marzec. Szefostwo marki zapowiada, że chce zamknąć 2021 rok ośmioma lub nawet dziewięcioma wydarzeniami.

Najbliższe wydarzenie, gala KSW 59, odbędzie się 20 marca.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.