Już w lutym dojdzie do pięściarskiej konfrontacji Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Mamed przyznaje, że najtrudniejsze w przygotowaniach jest całkowite przestawienie się na jedną płaszczyznę walki.

24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. Mamed przygotowuje się do pojedynku w klubie Arrachion Olsztyn, a w rozmowie dla KSW przyznał, co jest najtrudniejsze w treningach przed bokserskim starciem.

Najtrudniejsze jest przestawienie się całkowicie na jedną płaszczyznę. Odstawienie parteru, kopnięć, dźwigni. Trzeba się skupić na jednym, a do walki wychodzi się z mistrzem, który widzi każdy twój ruch. Tomek w walce bazuje na tym samym co ja, czyli na szybkości. Czy mojego timingu i mojej szybkości starczy na Tomka? Zobaczymy.

Mamed jest jednak pewny, że poradzi sobie w pojedynku z Adamkiem.

Czuję przed sobą wielkie wyzwanie. Będę przygotowany w 100 procentach i idę po zwycięstwo.

Mamed jest byłym mistrzem KSW wagi półciężkiej i byłym czempionem kategorii średniej. Od debiutu w roku 2004 stoczył 47 pojedynków, z których 37 wygrał. Na swoim koncie ma 17 zwycięstw zdobytych przez nokaut i 16 przez poddanie. Mamed ostatni raz walczył na gali XTB KSW Colosseum 2 i pokonał Scotta Askhama.

Tomasz Adamek w trakcie bardzo bogatej kariery stoczył blisko 60 zawodowych pojedynków, z których ponad 50 wygrał. Ponad 30 razy posyłał rywali na deski. Wywalczył zawodowy tytuł mistrza świata organizacji IBF i IBO w kategorii junior ciężkiej oraz organizacji WBC w wadze półciężkiej. Walczył również o mistrzowski tytuł królewskiej kategorii wagowej, a w roku 2009 pokonał w ringu Andrzeja Gołotę. Adamek ma też za sobą bogatą i pełną sukcesów karierę amatorską.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,976 komentarzy 3,040 polubień

Już w lutym dojdzie do pięściarskiej konfrontacji Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Mamed przyznaje, że najtrudniejsze w przygotowaniach jest całkowite przestawienie się na jedną płaszczyznę walki. 24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. Mamed przygotowuje się do pojedynku w klubie Arrachion Olsztyn, a w […]

Odpowiedz polub

click to expand...