5. puchar KSW

Informacja prasowa Federacji KSW:

Federacja KSW informuje o wyjątkowej nagrodzie, która czeka na uczestników 5. Amatorskiego Pucharu KSW, który odbędzie się 8 listopada w hali OSiR na warszawskim Bemowie. Najlepszy uczestnik zawodów, wybrany przez właścicieli KSW oraz zaprzyjaźnionych ekspertów, dostanie zawodową walkę na gali KSW 30 w 2015 roku.

Współwłaściciel KSW Martin Lewandowski tak komentuje ufundowanie przez Federacje tej niepowtarzalnej nagrody:

„Niezależnie od rekordu i niezależnie od wieku, najbliższy Amatorski Puchar KSW da niepowtarzalną okazję wyłonienia zawodnika, który swoim występem podczas zbliżających się zawodów zapewni sobie miejsce na karcie wstępnej KSW 30 w pierwszym kwartale 2015 roku.

Wspólnie z obecnymi na Pucharze ekspertami: sędziami, zawodnikami Federacji KSW oraz zaprzyjaźnionymi menadżerami będziemy śledzić występ każdego kto pojawi się 8 listopada na Bemowie. Wszystkie walki będą nagrywane, tak więc żaden utalentowany zawodnik, ani żaden znakomity występ na pewno nam nie umknie.”

Przypominamy, że 5. Amatorski Puchar KSW odbędzie w hali OSiR przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie. Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać swój udział za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich edycjach, tak i tym razem walki toczyć się będą w trzech formułach: juniorki i juniorzy (ograniczona formuła), seniorki i seniorzy (ograniczona formuła) oraz full contact. Kategorie wagowe, w których będzie można walczyć to: -55kg, -65kg i +65kg (kobiety) oraz -62kg, -67kg, -73kg, -80kg, -87kg, -96kg i +96kg (mężczyźni). Pełne zasady walki oraz kategorie wagowe można pobrać tutaj.

Patronem honorowym zawodów jest Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Krzysztof Strzałkowski.

 

21 KOMENTARZE

 1. No i to jest motywacja! W tym jeszcze nie wystartuje, ale kolejny wygram 😀

 2. Motywacja świetna. Tylko co zrobi KSW jak najlepszym zawodnikiem bedzie ktoś z kategori 62 kg? Każą mu walczyć w 66?

 3. No dobra to ja zapytam drugi raz (pytałem rok lub półtora roku temu). Co dzieje się z Fabianem Lesiakiem??? Kiedyś jak pytałem to pisaliście że ma kontuzję ale tak długo??? Czy on wogóle planuje jeszcze bawić się w mma???

 4. Moja pierwsza mysl mbrzmiala mniej wiecej tak: „Kolejny Walus ktory bedzie blokowal miejsce w KSW innym utalentowanym zawodnikom”.

 5. Skąd takie myśli? To tylko ciężka taki talent, a nie inny zrodziła. Z tego co wiem np. Emil Różewski wygrywał puchar i to nie raz(?). K&L wybiorą najciekawszego, a nie tego, który wygra jakąś wagę, niezależnie od tego jaki poziom będzie uczestników i zwycięzcy. Ważne by jakikolwiek zwycięzca tej edycji był ciekawym zawodnikiem.

 6. Ok, Walus raczej niewypał, ale zdaje się, że Azhiev i Kowalewicz również z AP. Kto wie, może tym razem trafią się takie rodzynki. Oby!

 7. A moja pierwsza myśl to: O MOŻE UDA SIĘ ZŁOWIĆ DRUGIEGO ANZORA I UDA SIĘ GO WYPROMOWAĆ TAK BY WALCZYŁ O PAS. Tylko mam nadzieję że to będzie ktoś z kategorii 70kg-66kg, bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo walki o pas, powiedzmy sobie szczerze średni nie zawalczy z Chalidovem czy Materlą tak samo jak jeśli to będzie ciężki to nie zawalczy z Bedorfem, bo w tych kategoriach w KSW nie ma czegoś takiego jak drabinka do walki o pas

 8. spory motywator do dawania ciekawych i wygranych walk. oby nie wyszło jak z bałtrowskim T-Rexem…

 9. Jeżeli Waluś wygrał wcześniejszy turniej a później poradził sobie tylko z byłym piłkarzem i człowiek z nadwagą to jestem spokojny o poziom tego amatorskiego pucharu. 

 10. Walus akurat jest idelanym przykladem ze warto w tym turnieju wystartowac, KSW trafilo sie chlopakowi jak slpiej kurze ziarno, a to co nastapilo w trakice kontraktu z KSW to manna z nieba

 11. Panowie, niech Waluś nie będzie wyznacznikiem amatorskich pucharów. Może tam startować kupa utalentowanych zawodników i nie wyznaczajmy poziomu turnieju przez jedną porażke, która była ciężka i nie mieściła się w limicie wagi ale bez przesady… W gruncie rzeczy to więcej się tu o Walusiu pisało niż to było warte.
  Waluś stop. Błagam i apeluję.
  Może odkryją kogoś na solidnym poziomie.

 12. Z drugiej strony… zawsze jak usłysze „bałtrowski T-Rex” to chce mi się śmiać. NA tym kończą się pozytywne emocje związane z polskim Reemem.

 13. Trochę za pozno ogłoszony termin turnieju , by każdy mógł się solidnie przygotować , a tym bardziej , że zaraz po tym ogłosili , nagrodę która jest marzeniem wielu zawodników i szansą na zawodową karierę .

 14.  Ogólnie tego dnia są też dwa inne turnieje amatorskie, wygranie, któregoś z nich daje możliwość zawalczenia na zawodowej gali:

 15. Taka już jest po prostu różnica między ciężką dywizją, a lżejszymi wagami jak między poziomem Anzora czy Kuby Kowalewicza, a Kamila Walusia ;-))) Nie spinać!

 16. Dobry pomysł. Mam tylko nadzieję, że przy wyborze ludzie będą się sugerować umiejętnościami, które zaprezentował na zawodach i nie będzie jakichś angaży po znajomości tylko dlatego, że ktoś trenuje w Poznaniu czy Szczecinie, bo klub ma lepszy kontakt z KSW.

  Fajnie by było gdyby jakieś video chociaż z finałów było udostępnione.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.