fot. KSW

Turniej wagi ciężkiej z udziałem Mariusza Pudzianowskiego? To nie jest nic nierealnego! Jak w programie Puncher Extra Time przekazał dyrektor sportowy KSW, Wojsław Rysiewski, władze największej organizacji MMA w Polsce miały pomysł na zorganizowanie miniturnieju w wadze ciężkiej, z udziałem największych gwiazd tej kategorii wagowej.

Może nigdzie tego nie mówiliśmy, ale mieliśmy w głowie taki miniturniej w wadze ciężkiej, czyli Michał Andryszak kontra De Fries oraz MAriusz Pudzianowski vs Karol Bedorf. Każda z tych kombinacji miała jakieś swoje ciekawe zalety i zależnie od tego, jak obie walki by się potoczyły, to finalnie o tytuł byłoby interesująco. Wiadomo, De Fries sprawił niespodziankę, ale też wiedzieliśmy, że mamy w perspektywach galę w Wielkiej Brytanii, więc fajnie przyjechać na Wyspy z mistrzem KSW – Brytyjczykiem. Z drugiej strony Karol, mistrz, który przez wiele lat dzierżył ten tytuł, wygrał z Mariuszem i zasługuje na to, żeby po przerwie spowodowanej kontuzjami wrócić i dostać szansę odebrania tego tytułu.

Potoczyło się to, nie chcę mówić „zgodnie z planem”, ale jest to na pewno na rękę, że takie zestawienie będzie jedną z głównych walk w Londynie.

1 KOMENTARZ

  1. Tak a propo wagi ciężkiej ksw to może ktos sie orientuję co sie dzieje Michałem Włodarkiem ???

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.