michał pietrzak

Michał Pietrzak liczy na to, że pokonanie Shamila Musaeva otworzy mu drzwi do rewanżu z Roberto Soldiciem i walki o pas wagi półśredniej.

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 dojdzie do starcia Michała Pietrzaka z Shamilem Musaevem. Polak nie kryje, że chciałby, aby ten pojedynek zapewnił mu szansę walki o pas mistrzowski. W programie Koloseum Michał powiedział:

Fajne sportowe wyzwanie. Nie mogę się doczekać. (..) Mam nadzieję, że to starcie wyłoni pretendenta do walki o pas z Roberto.

Mówiąc natomiast o swoim rywalu Michał stwierdził:

Jest mocny. Jest jednym z bardziej wymagających zawodników i cieszę się, że będę mógł z nim zawalczyć.

Michał Pietrzak miał już okazję walczyć z Roberto Soldiciem. Podczas gali KSW 50 wszedł do boju w zastępstwie i postawił mistrzowi bardzo ciężkie warunki w klatce. Ostatecznie jednak Polak przegrał pojedynek na punkty.

W następnej walce Michał znokautował szybko Kamila Szymuszowskiego. W tym roku natomiast zmierzył się z Krystianem Kaszubowskim i pokonał go na pełnym dystansie.

Musaev po 11 wygranych w MMA zadebiutował w KSW podczas gali w Lublinie. Od tamtej pory zwyciężył trzykrotnie z Hubertem Szymajdą, Grzegorzem Szulakowskim i Urosem Jurisiciem. Do dziś pozostaje niepokonany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,039 polubień