Łukasz Chlewicki przed pojedynkiem z Mateuszem Gamrotem na KSW 29.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

14 KOMENTARZE

 1. Sasza dobry wojownik, nie będzie miał lekko z Gamrotem ale naprawdę wielki szacunek za to że wziął walkę z tak mocnym zawodnikiem.

 2. Uwielbiam wywiady z Saszą, zajebiście mądry gość. Fajnie się go słucha.

  ps. dodatkowy plus, ze wywiad tak długi.

 3. Sasza zrobił najlepszy media trening, zamiast symulować kombinacje w spacerowym tempie, dał fajny pokaz judo. Jeszcze bardziej go za to lubię.

 4. Starzy wojowie w akcji , jestem na tak 🙂 gorąca krew vs zimna krew . Jeśli Sasza trafi w swój dzień i głowa będzie dobrze pracowała , to może zaskoczyć Gamera zaskoczyć , na bank taktycznie lepiej rozegra grę . Jestem za Łukaszem !

 5. Łukasz to doswiadczony dzik, Gamer ma talent ale wlasnie braki w doswiadczeniu moga byc na kozysc Chlewickiego. Bedzie dobra walka. Obydwoje zmotywowani. Niech wygra lepszy!

 6. Media trening w wykonaniu Saszy – REWELACJA!! najlepszy jaki widziałem i walka też taka będzie 🙂

 7. Saszka mógłby to wygrać. Fajne ukoronowanie dotychczasowej kariery. Na młode wilki przyjdzie czas.

 8. Szaszka będzie miał mega trudno jednak życze powodzenia i trzymam kciuki.

 9. Aż mnie ciekawi czemu najdłuższy wywiad 😀 Ale fajnie się słuchało Saszy jak zwykle.Fajnie powiedział a propos treningów, nie ma ciśnienia, forma ma być na walkę i ona jest celem, a nie spinanie się do przesady na sparingach 🙂 Nie będę kciuków trzymał za wygraną żadnego, oby dali megafajną walkę i niech wygra lepszy, choć obaj są na zupełnie innych etapach kariery.

 10. Sasza to gość z klasą. Postawiłem na Gamera, ale jak Łukasz wygra to też nie będę narzekał. Szkoda, że tak późno zszedł do 70.

 11. dobry wywiadzik z weteranem Polskiej Sceny MMA. Mam nadzieję, że wygra.

 12. Po ogłoszeniu tego zestawienia nie było chyba osoby która by marudziła. War Gamer ale po dobrej walce i bez złej krwi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.