Drugi najlepszy miesiąc w tym roku przyniósł blisko 6000 publikacji w prasie, internecie i RTV o mieszanych sztukach walki.

Tym razem na pierwsze miejsce zestawienia wśród marek powróciło UFC, które pojawiło się w mediach ponad 2600 razy. Niekwestionowanym królem tego miesiąca okazał się oczywiście Jan Błachowicz, który wywalczył mistrzowski pas UFC i o którym mówiono blisko 1700 razy. Polak jeszcze przed walką wzbudzał duże zainteresowanie dziennikarzy, a po zwycięstwie nastąpiła prawdziwa eksplozja medialnej ekspozycji Błachowicza.

W ostatnim miesiącu na drugie miejsce trafiła organizacja KSW z wynikiem blisko  1300 materiałów. Zdecydowana większość z nich dotyczyła nadchodzącej gali KSW 55, ale również projektu Genesis i minionego KSW 54.

Na trzecim miejscu w tym miesiącu znalazła się organizacja Fame MMA, o której pisano i mówiono blisko 1000 razy. Organizacja przygotowała we wrześniu swoją siódmą galę.

Blisko 250 publikacji pojawiło się w mediach na temat marki FEN, która szykowała się do jubileuszowego, trzydziestego wydarzenia, a ponad 180 o marce Babilon, która zorganizowała galę z numerem 16.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.