Sierpień przyniósł zdecydowanie lepszy medialny wynik MMA w stosunku do tego samego okresu roku ubiegłego. Blisko 3600 publikacji w prasie, internecie i RTV dało czwarte miejsce w tegorocznym zestawieniu.

W ostatnim miesiącu na pierwszym miejscu wśród marek MMA ponownie pojawiła się organizacja KSW z wynikiem ponad 1400 materiałów. Zdecydowana większość z nich dotyczyła gali KSW 54 i zapowiedzi walki Szymona Kołeckiego z Łukaszem Jurkowskim na KSW 55.

Na drugim miejscu w tym miesiącu znalazła się organizacja UFC, o której pisano i mówiono ponad 1100 razy. Dużo, ponad 400 razy, mówiło się o Janie Błachowiczu i jego nadchodzącej walce mistrzowskiej o pas wagi półciężkiej.

Ponad 450 publikacji pojawiło się w mediach na temat organizacji FEN, która zorganizowała swoją kolejną galę w Ostródzie, a ponad 300 o marce Fame MMA szykującej się do wrześniowego wydarzenia.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.