media prasa rtv internet mma

Po bardzo medialnym lipcu, sierpień okazał się najsłabszym miesiącem w tym roku pod względem liczby publikacji na temat MMA. Nieco ponad 2000 materiałów z prasy, internetu, radia i telewizji dało jedynie odrobinę lepszy wynik niż w sierpniu roku ubiegłego.

Największe zainteresowanie mediów w sierpniu wśród organizacji MMA (blisko 550 publikacji) wzbudziło UFC. Jednak ani ogłoszenie kolejnej walki Joanny Jędrzejczyk, ani przegrane starcie Oskara Piechoty, ani też wyzwanie do walki Jona Jonesa przez Jana Błachowicza, nie przyniosły wielu medialnych doniesień.

Organizacja KSW, która borykała się z perturbacjami związanymi ze zmianami na karcie walk gali KSW 50, zanotowała wynik niecałych 500 publikacji.

Na trzecim miejscu w sierpniowym zestawieniu znalazła się organizacja Fama MMA (nieco ponad 160 materiałów). Babilon MMA natomiast ze swoją dziewiątą galą przyniósł marce prawie 150 materiałów.

Inne organizacje nie przekroczyły w tym miesiącu wyniku 100 publikacji.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.