media prasa rtv internet mma

Październik okazał się drugim najlepszym miesiącem w tym roku pod względem liczby publikacji. W prasie, internecie i RTV pojawiło się ponad 7 tysięcy materiałów, w których była mowa o MMA.

W ostatnim miesiącu na pierwsze miejsce zestawienia wśród marek z wynikiem ponad 2200 publikacji trafiła organizacja KSW, która na pod koniec października przygotowała galę z numerem 64 i zapowiedziała również grudniową galę KSW 65.

Na drugiej pozycji w tym miesiącu, z wynikiem nieco ponad 2000 publikacji, znalazło się UFC. W październiku w oktagonie walczyło czterech Polaków: Krzysztof Jotko, Michał Oleksiejczuk, Marcin Tybura i Jan Błachowicz, który utracił pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Fame MMA, które przygotowało galę z numerem 11 i szykuje się do kolejnego wydarzenia – z wynikiem ponad 1300 publikacji – trafiło w ostatnim miesiącu na pozycję trzecią zestawienia.

Gala Marcina Najmana, MMA VIP 3, wzbudziła spore zainteresowanie mediów i dała organizacji blisko 600 materiałów.

Marka FEN, która zorganizowała galę z numerem 36 i zapowiedziała kolejne wydarzenie, zakończyła miesiąc z wynikiem prawie 500 materiałów.

Babilon MMA ze swoją październikową galą zebrał ponad 260 publikacji.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Championship

27,015 komentarzy 89,516 polubień

Jakie wnioski?
Miedzygalaktyczne KSW :windu:

Odpowiedz polub