media prasa rtv internet mma

Pierwszy wakacyjny miesiąc w tym roku przyniósł najmniej, bo niecałe 5 tysięcy publikacji w prasie, internecie i RTV, w których była mowa o MMA.

W lipcu na pierwszym miejscu zestawienia wśród marek znalazło się KSW, które zebrało nieco ponad 1300 publikacji. W ostatnim miesiącu organizacja przygotowała galę KSW 63 i zapowiedziała kolejne wydarzenie, które jest planowane na wrzesień.

Na drugiej pozycji, z wynikiem ponad 1100 materiałów, uplasowała się organizacja UFC, w której Mateusz Gamrot poddał Jeremy’ego Stephensa. W lipcu sporo mówiło się też o Conorze McGregorze, który nie tylko przegrał kolejną walkę, ale również złamał w jej trakcie nogę.

Na trzecim miejscu wśród organizacji z blisko 400 publikacjami znalazła się marka Fame MMA, a na czwartym FEN, który osiągnął wynik blisko 130 materiałów.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Light Heavyweight

15,166 komentarzy 63,955 polubień

Czyli UFC jest w dupie.

Odpowiedz polub