Grudzień okazał się nieco gorszym miesiącem od listopada dla medialnej obecności mieszanych sztuk walki. W prasie, internecie i RTV pojawiło się blisko 5000 materiałów, w których była mowa o MMA.

Na pierwsze miejsce zestawienia marek, z wynikiem ponad 1700 publikacji, trafiła organizacja KSW, która 17 grudnia przygotowała galę XTB KSW 77, ogłosiła kolejne pojedynki gali XTB KSW 78 i zapowiedziała swoje pierwsze wydarzenie w Czechach.

Na drugą pozycję w omawianym miesiącu, z wynikiem nieco ponad 1300 materiałów, trafiła organizacja UFC, dla której swoją kolejną walkę stoczył Jan Błachowicz.

Podium w tym miesiącu zamknęła marka High League, która przygotowała swoją piątą galę. O organizacji mówiono w ponad 700 publikacjach.

W minionym miesiącu najwięcej publikacji dotyczyło walki Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. O pojedynku tym pojawiło się prawie 1000 materiałów.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PSMM Monitoring & More z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

k
kamil.kolkowski

Jungle Fight
Welterweight

333 komentarzy 1,002 polubień

Według mnie największe medialne wydarzenie grudnia to jak 46 letni PURPUROWY KURWA POTWÓR odklepywał ciosy na gardę w żółwiu od 30kg lżejszego, sędziwego muzułmanina, a organizatorzy nazwali tą szopkę największą walką w historii E U R O P E J S K I E G O mma.

Krem de la Krem grudnia.

Odpowiedz 1 Like

BogdanJanusz

M-1 Global
Light Heavyweight

3,835 komentarzy 12,023 polubień

Nie znający się na MMA Janusze nabijają statystyki KSW.

Odpowiedz 1 Like

s
siedemset

Oplot Challenge
Welterweight

41 komentarzy 95 polubień

Walka tysiąclecia się odbyła, a zasięgi czwarte najgorsze w roku. Spodziewałem się większego ruchu w mediach.

Odpowiedz polub

Wtfit

Brutaal
Heavyweight

610 komentarzy 1,260 polubień

Walka tysiąclecia się odbyła, a zasięgi czwarte najgorsze w roku. Spodziewałem się większego ruchu w mediach.

Nie masz świadomości liczb.

Odpowiedz 1 Like