media prasa rtv internet mma

Ostatni miesiąc  przyniósł nieco ponad 5 tysięcy publikacji w prasie, internecie i RTV, w których była mowa o MMA. Był to piąty najlepszy wynik miesięczny w mijającym roku.

Tym razem na pierwsze miejsce zestawienia wśród marek – z nieco ponad 1700 publikacji – powróciła organizacja KSW, która przygotowała w grudniu galę z numerem 57 i zapowiedziała swoje pierwsze wydarzenie na styczeń roku 2021.

W grudniu na drugie miejsce trafiło UFC, o którym mówiono nieco ponad 1170 razy. W ostatnim miesiącu ogłoszono pierwszą walkę Jana Błachowicza w obronie tytułu mistrzowskiego, a Marcin Tybura stoczył swój czwarty zwycięski bój w tym roku dla organizacji UFC.

Tuż za UFC, z wynikiem gorszym dosłownie o kilkanaście materiałów, uplasowała się organizacja Fame MMA. Na takie liczby przełożyła się niesłabnąca medialna popularność Marcina Najmana i ogłoszenie dziewiątej gali marki.

Organizacja FEN w grudniu osiągnęła wynik bliski 350 publikacji.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.