gamrot

Mateusz Gamrot po raz kolejny wygrał zawody grapplingowe. Tym razem poznaniak wybrał się do Anglii, skąd przywiezie dwa pasy federacji NAGA. Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań zwyciężył w swojej kategorii zarówno w Gi, jak i w formule No-Gi. 

Mateusz Gamrot (MMA 9-0, 3. w rankingu PL) regularnie pomiędzy walkami w MMA startuje także na różnych zawodach brazylijskiego jiu-jitsu. W miniony weekend podopieczny Andrzeja Kościelskiego wybrał się do Londynu, gdzie wystartował w federacji NAGA i zwyciężył w kategorii wagowej do 79,5 kilograma w obu formułach – Gi i No-Gi.

Lekkiego z Kudowy-Zdroju ponownie widzowie będą mogli zobaczyć na KSW: Road to Wembley w październiku bieżącego roku. Nie znamy jednak jeszcze nazwiska rywala „Gamera”.

Poniżej film przedstawiający finał No-Gi z udziałem Gamrota:

34 KOMENTARZE

 1. japierdole, ta końcówka to kolejny raz gdy Piotrka tak łapie. Jebany ma parę. Prawdę mówili najstarsi górale, prawdziwa siła techniki się nie boi.

 2. Ja tam niechce juz Gamera w Ksw. Niech leci do UfC odrazu. Mam nadzieje ze nie zawalczy o ten pas i jak mu się kontrakt skończy poleci właśnie do UfC.

 3. Przecież ten gość w KSW będzie tylko się marnował i cofał. Trzeba jak najszybciej stamtąd uciekać. I tak teraz głośno myślę: myślicie, że serio KSW będzie marnowało takie talenty właśnie jak Gamrot itp? Że, lepiej żeby nawet nie zbliżać się do KSW w takim wieku i z takim potencjałem?

 4. Jak zdobędzie pas KSW, to nie będą chcieli go wypuścić stąd.
  Niech kończy kontrakt i UFC wita.

 5. Młody jest, zdąży zdobyć pas w KSW, obronić go, pójść do UFC i tam zdobyć pas pokonując Heldzika. Nie ma co się tak spinać z tym KSW.Teraz po złoto do Rio!

 6. Jeszcze jakiś czas była gadka, że Gamer tylko wydaje się dobry bo KSW jest słabe w UFC nie ma czego szukać. Teraz wygrał z jakimś czarnym i od razu "marnuje się w KSW a powinien podbijać UFC" :bayan:

 7. mapryl

  Jeszcze jakiś czas była gadka, że Gamer tylko wydaje się dobry bo KSW jest słabe w UFC nie ma czego szukać. Teraz wygrał z jakimś czarnym i od razu "marnuje się w KSW a powinien podbijać UFC" :bayan:

  Nie wiem, wiele osób tak za bardzo nie mówiło. i nie, nie dlatego, że wygrał "z jakimś czarnym". Gdyby to o kolor skóry chodziło, to dawno wg Ciebie powinni już tak mówić, bo wcześniej już z czarnymi wygrywał.

 8. TheNotorious

  Dawać mu walkę o pas Dos Anjosem

  Hue hue hue, każdy się uśmiał. Niby wobec czego, kogo ,ta ironia?

 9. Plują co niektórzy na to KSW w kontekście kariery Gamera, a prawda jest taka że to między innymi dzięki tej federacji Mateusz jest już znany szerszemu gronu. Talent ma ogromny, myślę że w KSW zacznie dostawać coraz konkretniejszych rywali, a do UFC jeszcze zdąży pójść 😉

 10. Plują co niektórzy na to KSW w kontekście kariery Gamera, a prawda jest taka że to między innymi dzięki tej federacji Mateusz jest już znany szerszemu gronu. Talent ma ogromny, myślę że w KSW zacznie dostawać coraz konkretniejszych rywali, a do UFC jeszcze zdąży pójść 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.