Martin Lewandowski opublikował wpis, w którym odniósł się do podejścia kibiców do mistrza KSW w wadze półciężkiej. Współwłaściciel polskiej organizacji podkreślił pięcoletnie panowanie Tomasza Narkuna (MMA 18-3-0) w swojej kategorii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Narkun reaguje na komentarze po KSW 56: Czy białym naprawdę brakuje luzu?

„Chyba żaden zawodnik nie budzi tak skrajnych emocji jak Tomasz Narkun. Jedni go uwielbiają i gorąco mu kibicują, drudzy z automatu kibicują jego przeciwnikom. Ci drudzy mają od 5 lat wiele powodu do smutków, a ci pierwsi do radości. To w czym zgadzają się wszyscy wymienieni to fakt: Tomek jest absolutnie wybitnym sportowcem będącym aktualnie poza zasięgiem dla zawodników w jego kategorii wagowej.”

Pas wagi półciężkiej „Żyrafa” zdobył w październiku 2015 roku odprawiając ciosami Gorana Reljica. Od tamtej pory pięciokrotnie obronił pas pokonując przed czasem Cassio de Oliveirę, Rameau Thierry’ego Sokoudjou, Marcina Wójcika, Przemysława Mysialę i Ivana Erslana.

Poza obronami tytułu mistrzowskiego Narkun trzykrotnie występował w superwalkach. Na KSW 42 poddał trójkątem w trzeciej rundzie Mameda Khalidova, na KSW 46 na punkty pokonał również Khalidova, natomiast na KSW 47 przegrał decyzją sędziów z Philem De Friesem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.