Kilka dni temu były zawodnik UFC i KSW, Norman Parke dość niespodziewanie poinformował swoich fanów o planach stoczenia walki w formule K-1 dla organizacji FEN.

Irlandczyk jako powód chęci zmiany formuły walki z MMA na K-1 argumentował zapisami kontraktowymi z organizacją Bellator MMA. W grę wchodzić może również obowiązujący kontrakt z organizacją KSW o czym poinformował nas Martin Lewandowski:

Norman Parke podpisał z nami kontrakt w 2017 roku. Negocjowaliśmy go kilka tygodni i zawodnik miał wystarczająco dużo czasu by zapoznać się z wszystkimi zapisami umowy. W czasie półtorarocznej współpracy Norman otrzymał propozycje trzech walk, w tym dwóch, których stawką był tytuł mistrzowski KSW.

Tak samo jak Federacja KSW wywiązała się z wszystkich zobowiązań kontraktowych wobec zawodnika. Analogicznie oczekujemy tego samego z drugiej strony. Jeśli jednak postanowienia naszej umowy nie będą respektowane, wykorzystamy wszystkie narzędzia zapisane w kontrakcie by dochodzić przysługujących nam praw.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.