Marcin Wrzosek Borys Mańkowski

Norman Parke (MMA 28-6-1NC), tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW, miał okazję walczyć i pokonać zarówno Borysa Mańkowskiego (MMA 20-8-1) jak i Marcina Wrzoska (MMA 14-6). Dużo wskazuje na to, że w kolejnym starciu Parke ponownie zmierzy się z Wrzoskiem. Natomiast Marcin w najnowszym wywiadzie dla naszego serwisu został zapytany również o to, czy chciałby bić się z Borysem Mańkowskim.

Tak, ale szczerze mówiąc, tak jak to przedstawiłem właścicielom KSW, najlepszym pomysłem byłoby gdybym zawalczył teraz z Normanem. Borys może zawalczyłby teraz jedną walkę. Chociaż wiem, że jest na wakacjach, więc nie przygotowuje się chyba w ogóle. Na pewno trenuje, ale na takim wyjeździe nie wiem czy jest w takim treningu, w jakim powinien być do walki. Więc nie wiem czy on nawet będzie na kwiecień szykowany.

W takiej sytuacji popularny „Zombi” proponuje następujące rozwiązanie:

Myślę, że fajną drabinką byłoby, gdybym ja zawalczył z Normanem, wygrałbym i wtedy zawalczył z Borysem. A jeżeli bym przegrał, co się na pewno nie wydarzy, wtedy i tak jest zbudowana historia rewanżu Normana z Borysem.

Zobacz również: Jednak nie KSW 53. Parke ujawnia termin kolejnej walki mistrzowskiej

30 KOMENTARZE

 1. @zombie z Musaevem byś zawalczył? Przestań się prosić o walke z parke, miałeś okazję i nie pykło. Nikogo nie obchodzi, że wziąłeś walkę na ost chwile. Ziółkowski i ww Musaev jeszcze w kolejce

 2. @zombie z Musaevem byś zawalczył? Przestań się prosić o walke z parke, miałeś okazję i nie pykło. Nikogo nie obchodzi, że wziąłeś walkę na ost chwile. Ziółkowski i ww Musaev jeszcze w kolejce

  Musaev to noname, a Wrzosek teraz szuka siana, a nie sportowych walk. Te zakończył na TUFie.

 3. Musaev to noname, a Wrzosek teraz szuka siana, a nie sportowych walk. Te zakończył na TUFie.

  Ale dalej zarabia walcząc, a nie żebra w internecie, więc w konfrontacji z Borysem "DEJ" Mańkowskim oczywiście będę kibicował Wrzoskowi.

 4. Ale dalej zarabia walcząc, a nie żebra w internecie, więc w konfrontacji z Borysem "DEJ" Mańkowskim oczywiście będę kibicował Wrzoskowi.

  Zgadzam się i ja również będę za zombiakiem

 5. 1. Walka z Normanem jest dla niego logiczna. No w chuj logiczna skoro ostatnio z nim walczył i przegrał i nie ma więcej walk w tej kategorii wagowej.

  2. Walka z Borysem jest logiczna po tym jak Zombie wygra rewanż z Normanem. No w chuj logiczna! Zgarnie tytuł i w pierwszej obronie weźmie typa, który przez trzy lata wygrał jedną walkę i to z Vaso.

  #zombielogic przebija #kswlogic

 6. Mańkowski vs Musaev

  Zombi vs Ziółkowski

  Parke vs jakiś zagraniczny typ do obicia albo parnass w keczlejcie w 5 rundowce jako super walka

  Ja bym to tak widział

 7. A czy nie mogłoby być tak, że na galę jest szykowanych 20 zawodników i na otwarciu, jak już lwy przebiegną wokół klatki, karły skończą żonglować płonącymi kulami, a Kaste wciągną na linach pod sufit, to by się losowali jakoś zawodnicy, butelką, jakiś rzut kostką z nazwiskami czy coś?

 8. A czy nie mogłoby być tak, że na galę jest szykowanych 20 zawodników i na otwarciu, jak już lwy przebiegną wokół klatki, karły skończą żonglować płonącymi kulami, a Kaste wciągną na linach pod sufit, to by się losowali jakoś zawodnicy, butelką, jakiś rzut kostką z nazwiskami czy coś?

  Ja to bym widział tak, że Wojciech Mann losowałby kto z kim walczy ciągnąc za te wstążki jak to robił w "Szansie na sukces".

 9. Ja to bym widział tak, że Wojciech Mann losowałby kto z kim walczy ciągnąc za te wstążki jak to robił w "Szansie na sukces".

  Albo kręcił kołem 😆

 10. Weź Marcin idź pracować na budowę jak parnasse to będziesz miał przynajmniej stała pensję w ksw za dużo nie zarobisz :jarolaugh:

 11. Z całym Szacunkiem, Borys go zniszczy. Zombie walczył z zawodnikami którzy teraz /byli  w ufc. Ale przyszedł do ksw, i od walki z Kornikiem się nie rozwija.

 12. Ja to bym widział tak, że Wojciech Mann losowałby kto z kim walczy ciągnąc za te wstążki jak to robił w "Szansie na sukces".

  Dwugłowa kobieta sarna podawałaby wylosowane wstążki z nazwiskamy

 13. Do czego to doszło, że były zawodnik UFC i aktualny drugiej organizacji na świecie KSW chce bić jakiś Youtuberów.

  Dwugłowa kobieta sarna podawałaby wylosowane wstążki z nazwiskamy

  :bayan:Wybrańcy wychodziliby przy największych hitach Zenka.

 14. Do czego to doszło, że były zawodnik UFC i aktualny drugiej organizacji na świecie KSW chce bić jakiś Youtuberów.

  Ja tylko gwoli kronikarskiego obowiązku przypominam, że Borys "Dej donejta"  Tasmański parę lat temu mówił , że po zdominowaniu KSW, chciałby walczyć i zostać mistrzem UFC, a tak naprawdę, to jego marzeniem byłaby walka z GSP.

  Kiedyś to były czasy.

 15. Ja tylko gwoli kronikarskiego obowiązku przypominam, że Borys "Dej donejta"  Tasmański parę lat temu mówił , że po zdominowaniu KSW, chciałby walczyć i zostać mistrzem UFC, a tak naprawdę, to jego marzeniem byłaby walka z GSP.

  Kiedyś to były czasy.

  Były, ale się skończyły 23 grudnia 2017. Kiedy marzenia i plany Borysa pokrzyżował pewien Chorwat. Który Diabła Tasmańskiego mistrza rekordowej organizacji zamienił w Dej Donejta Youtubera

  .:muttley:

 16. Ja to bym widział tak, że Wojciech Mann losowałby kto z kim walczy ciągnąc za te wstążki jak to robił w "Szansie na sukces".

  Wolałbym, żeby pani Lena wyciągała zwitki z bębnów jak w "Teletulei". :suchykarol:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.