Norman Parke (MMA 28-6-1NC), tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW, miał okazję walczyć i pokonać zarówno Borysa Mańkowskiego (MMA 20-8-1) jak i Marcina Wrzoska (MMA 14-6). Dużo wskazuje na to, że w kolejnym starciu Parke ponownie zmierzy się z Wrzoskiem. Natomiast Marcin w najnowszym wywiadzie dla naszego serwisu został zapytany również o to, czy chciałby bić się z Borysem Mańkowskim.

Tak, ale szczerze mówiąc, tak jak to przedstawiłem właścicielom KSW, najlepszym pomysłem byłoby gdybym zawalczył teraz z Normanem. Borys może zawalczyłby teraz jedną walkę. Chociaż wiem, że jest na wakacjach, więc nie przygotowuje się chyba w ogóle. Na pewno trenuje, ale na takim wyjeździe nie wiem czy jest w takim treningu, w jakim powinien być do walki. Więc nie wiem czy on nawet będzie na kwiecień szykowany.

W takiej sytuacji popularny „Zombi” proponuje następujące rozwiązanie:

Myślę, że fajną drabinką byłoby, gdybym ja zawalczył z Normanem, wygrałbym i wtedy zawalczył z Borysem. A jeżeli bym przegrał, co się na pewno nie wydarzy, wtedy i tak jest zbudowana historia rewanżu Normana z Borysem.

Zobacz również: Jednak nie KSW 53. Parke ujawnia termin kolejnej walki mistrzowskiej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.