Marcin Gortat w MMA? 36-latek podczas sobotniej Gali Mistrzów Sportu udzielił wywiadu, w którym w dobrych słowach wypowiedział się na temat KSW, ostro skrytykował natomiast pozostałe organizacje mieszanych sztuk walki.

„Jeżeli miałbym gdziekolwiek wystąpić, to tylko i wyłącznie w KSW u Martina Lewandowskiego, ponieważ reszta tych federacji to jest jeden, wielki śmiech na sali. Jeżeli miałbym wystąpić, to tylko i wyłącznie w KSW. To jest najbardziej profesjonalna, nie tylko w Polsce, ale robi się już na świecie, jedna z najbardziej profesjonalnych federacji.”

Mimo słów, że Marcin Gortat zawalczyłby tylko i wyłącznie w KSW, chwilę potem stwierdził, że oferty stoczenia walki i tak by nie przyjął.

„Z Martinem jestem w stałym kontakcie. Nigdy nie dostałem propozycji. Nawet, jeśli bym dostał to szczerze mówiąc odmówię, ponieważ nie mam takiej potrzeby, żeby wychodzić na ring i się bić. Nieważne, jakie pieniądze by mi zapłacili, ale to nie o to chodzi w życiu. Wolę realizować się w innych dziedzinach. Wolę dalej działać charytatywnie i działać w swojej strefie biznesowej.”

Podczas tego samego wywiadu polski koszykarz zdradził, że prawdopodobnie nie zobaczymy go już na parkiecie. Jedyny Polak w historii NBA, który awansował do finałów tych rozgrywek, występował pod szyldem takich drużyn, jak Orlando Magic, Phoenix Suns, Washington Wizards czy Los Angeles Clippers.

Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.